Ölü birinin hayatını yaşadığınızı öğrenseniz ne yapardınız?

Ölü olan kişi farz edin ki sizden 18 yaş küçük abiniz veya ablanız, kanserden ölmüş. Size onun yaşadığı hayatı yaşattırıyorlar. Onun kıyafetini giydirip onun en sevdiği yemekleri yediriyorlar hatta size onun adını veriyorlar. Ama sizin hiçbir şeyden haberiniz yok. 18 yaşınıza geldiğiniz zaman ise birine aşık oluyorsunuz. Ama o kişi bile ablanız veya abinizin aşık olduğu kişi ile aynı. Bu durumu öğreniyorsunuz. Sonraki tepkiniz nasıl olurdu?
Az önce sinemadan çıkmadım tabii ki😂

0|2
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Değişik ya :) benim abim olacakmış ama annem düşük yapmış işte küçüklük kıyafetlerim hep onunkilermiş ama işte sonrası benim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende izledim :) bende o Kiz gibi tepki verirdim, hele annem dediğim kadin bana seni ablani kurtarman için dogurdum onu da beceremedin artik yasasan olur yaşamasan nolur dese herşey biterdi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bu çoğu zaman olan bir durum Türkiyede..15 Yaşında askere gelmişti ölen abisinin nüfus kağıdını ona yaptıkları için..

0|0
    0|0
  • Bu ne şimdi hangi filmi izledin:D

0|0
    0|0
  • Abartma bence benim hatırlamadığım abimin sevgilisi benden en az 15 yaş büyük olur herhalde 😄 Sevgili olmam zaten. Ama 3 sezon dizi olur bu senaryodan

0|0
    0|0
  • Bazen bende düşünürüm böyle şeyler acaba oyunun içindemiyim puzzle nin parçaları tamamlanıyor istenilen komutlar veriliyor görev tamamlanıyor halüsilejik vakalar ve sistematik bilinçaltı kontrolü ve diyorum ki şampiyon göZtepeee 😜

0|0
    0|0
  • Yuh hayale bah :D

0|0
    0|0
  • bellı

0|0
    0|0
  • hayal gücün harikaymış😃😃

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6