Arkadaşlarim babamla dalga geçiyor ne yapmalıyim?

Babam benden daha kisa boylu ve esmer biri ve ben kumralim daha uzunum babami gören arkadaşlarım dalga geçiyor o babadan nasıl çıktın evlatlık mısın gibi babamı kötüleyici seyler söylüyorlar:/

0|0
8|5

En İyi Erkek Görüşü

• babam 1.78 boyunda ben 1.88 im arkadaş çevreni değiştir şuana kadar hiç öyle birşey yaşamadım ben arkadaşlarımdan

1|0
    0|0
    • 1ay

Işte arkadaşim kiskaniyor galiba benim babam 168 ben 175 onun tam tersi;) Babası 175 kendi 168:)

En İyi Kız Görüşü

• Onların sülalesini s. kym hakedenin hakkını ver bize sorma benim babam sağ olsa var ya birisi tek bişey söylese parçalarım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Onlara annelerini babana 2 saatliğine bırakmalarını, 9 ay sonra kendin gibi bir çocuğu onların kucağına kardeş olarak verebileceğini söyle..

0|0
    0|0
  • Dalga geçenlerle arkadaşlığı kesmezsen, hep alay ederler.

1|0
    0|0
  • kıskanmıslar seni

0|0
    0|0
  • babana sahip çık henüz hayattayken😥😥

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ağızlarını payını veremiyorsan hiç arkadaşsız kal daha iyi.

0|0
    0|0
  • takma canım allahın yarattığı bir şeye alay etmek günah zaten onlar öyle diyerek günah işliyor

0|0
    0|0
  • Öyle arkadaşları yerde sürüklerim.

0|0
    0|0
  • Edepsizlere bak. Sanane terbiyesiz demi. Böyle insanlarla arkadas dost sakın olma

0|0
    0|0
  • Demek ki onlar arkadaşın değil. Yaptıkları terbiyesizlikten başka şey değil

0|0
    0|0
  • Bunu burda yazacgina onlara cvb vermeliydin ailene laf syletmemn lazım arkdsn bile olsa

0|0
    0|0
  • Ve sen bide bunu sölüosun nden onları takıorsun bak benm babam kanser ve ben onun için çabalıyorum bırakıp gitmesin diye değerini bil babanın

0|0
    0|0
Yükleniyor...