Maliyeti ne kadaraa gelir?

Cafede dogum gunumu kutluycm yaklasik 10 kisi oluruz pastayi ben disardan alicam onlar sadece kola balon feln ayarliycklar maliyeti ne kadara gelir? sizce

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• volkan felan yakacaklar ise volkan başı para alırlar. pastayı sen götürsen de kesip servis edecekler servis ücreti alırlar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cafeye göre değişir. Benim 1000₺ tutmuştu kafe değil restauranttı gerçi ama yine de fazlaydı. normal kafe olarak bildiğim 200-300 civarı hep. Normal standart kafelerde ise 60-100 arası olur en fazla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 60 olabilir, çok tutmaz

0|0
    0|0
  • Pastaya bağlı, normalde 80-100 civarı

0|0
    0|0
  • taş patlasa 100 lirayı geçmez geçiyosa zaten hiç oralı olma

0|0
    0|0
    • 1ay

Masa kapattirmaya 90 dediler sadece kola onlarin bide servis balon felan bide. nargile getirttiricem 2 tane 32 de o 130 a patlar cok cok bide pasta felan

• 1ay

Aynen ya haklisin yani napiyim ki benim icin para sorun degil ama cok mu istiyor

• 1ay

paran çoksa bir garibana ver ama o yamyamlara verme içeceklerden kazanıyolar zaten bir kutu kola 1.25 e geliyo her cafede 4-4.5 a satılıyor tek koladan 3-3.5kar ediyolar sanki mekanı alıyoz anasını satyım he onların dediği şöyle olur cafeyi kapattırırsın içeri kimse girmez o zaman anlarım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...