Kızlar uzun süre bana bakınca utanıyorum ne yapmam lazım?

Kızlar uzun süre bana bakınca utanıyorum ne yapmam lazım? Aslında özgüvenim yerinde yani sıkıntı yokta bazı kızlar uzun uzun bakıyor dışarda okulda vs utanıyorum elim ayağıma dolanıyor resmen birebir konusmada sorun yok ama işte bir bunda ciddi sorun yaşıyorum gerçi aşık oldugum kızın yanında da acayip heycanlanıyodum eskiden oda var ama işte çözemedim bu sorunumu bir türlü ya.

Güncellemeler:
bn mö
lkmmşçö.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Eskiden özgüvenin düşüktü şimdi yukseldi mi?

0|1
    0|0
    • yo aslında eskiden cok daha fazlaydı sımdı daha düşük ama gene yani idare etcek kadar var hani normalde karşıma gecince baksalar vs konusuyyorum sıkıntı yokta işte uzakta derste sırada falan uzaktan veya yanımdan geçerken falan bakmaları falan o zaman

• Uzun süre bnde bakamam eskiden düşüktü şimdi yendim baya öyle bişey mi acaba dedim

• he yok yok ama sonradan düştü önceden acıkcası biraz aleyna tilki gibittdim:D popülerdim falan filan sonra evrime kafa attım da biraz

En İyi Erkek Görüşü

• kızların bakışlarından utanıyorsun ama konuşmakta sıkıntı çekmiyorsun , o zaman kızların yanına git ve lütfen bana uzun uzun bakma de o anlar...

1|1
    0|0
    • ahaha abi harbi bazılarınınıza nasıl geliyor böyle pratik şeyler hemen ya :D doğru diyosun valla :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• aynı taktiği kullan...
    meydan oku ;)
    sende onlara bak, ta ki onlar gözlerini kaçırana kadar.

0|1
    0|0
    • ya onu bir kaç kez yapayım dedim bir gülme tutuyo beni o zaman daha kötü oluyo olay :D

• bana da ters ters bakıyolar tip bok gibi olduğundan

0|1
    0|0
Yükleniyor...