Ewliler neden bu kadar çok kilo alıyo?

Yani şöle bir bakıomda karı koca masallah ewlilkten önce ewlilikten bir 3-5 yıl sonra bambaska hadi bayanlar doğum falan derken anladıkta bize noluyo napıonuz bayanlar bizi nası şişiriyonuz bea

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Anneniz beslemiyorsa kadınlar ne yapsın😋

1|1
    0|0
    • 1ay

Bak yaaa anne yemeğinin yerini hiç bişe tutmaz tamam eşim belki çok güzel yapıo olabilr ama yani senin bile kendi yaptıgından cok annenınkıdaha lezsetli geliodur ayrıca annemzin ne suçu var bizde orda burda takılmaktan ewde yemekmyıyemıosak

• 1ay

Gıcıklığına yazdım annelere lafım yok

En İyi Erkek Görüşü

• düzenli seks hayati vicuttaki butun guzel his hormonlarini harekete geciriyor ve muthis bir rahatlama ve mutluluk salgiliyr iliski sonrasi yemek direk vicuda kalori ve protein veriyor buda kilo almaya neden oluyr bir yerde okumustm

0|0
    0|0
    • 1ay

Bekarkende rahat durmuozki bro ozman bizim suandada. deli gbi kilo almamz lazm

Kızlar Ne Diyor 3

• Salıyorlar kendilerini. bir de bahane olarak bakirelik bozulunca ister istemez kilo alıyorsun diyeni duydum. Yuh diyesim geldi diyemedim 😢

0|0
    0|0
    • 1ay

Bakirelik bozuluncamı hakketen yuh one ya ilk kez duydum hadi hamilelik ya da düzenli yaşamdan diyen biçarede o ne alaka

• 1ay

Başka bahane bulamadı herhalde.

• Rahatlıktan olsa gerek

0|0
    0|0
    • 1ay

Neyin rahatlığı ewlenenlerede hep sorduğunda aklın varsa ewlenme dio rahatmı yoksa çokmu dertli anlamadm

• 1ay

Nasılsa evlendim hesabı rahatlıyorlar anlamında demiştim.

• bekarken çok geziyosunuz herhalde evlenince fazla gezemiyonuz😊

0|0
    0|0
    • 1ay

Sanki siz gezmionuz sanki siz içmionuz bea tabiki ewlenince özgürlük hakkı elimizden alınıyodur gbi gelıo heleki bn bildiğin pısırığım vay halime

• 1ay

bence de vay haline fazla layt olma😀

• 1ay

Laytlık deilde öyle eşime bağırıp çağırıp sus mus diyemem bn hem ayıp olur kızcagıza hem valla ters bir hatuna çakarsam dayağı yerim ewdede kaçak yer yok vuramamda kıyamam zaten sizn canınz neki

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...