EN REZİL OLDUĞUNUZ AN?

arkadaşlar ben son 2 gündür baya bir rezil oldum annemle dışarı çıkmıştık her şey iyi gidiyor hava kararmaya başlayınca otobüse bindik eve geliyoruz bende de etek var neyse oturduk falan kalkarken annem otobüs durunca çok heyecanlanıyor otobüs indirmeyecek sanıyor heralde :D neyse kalkarken alelacele kalktım eteğimin arkası kıvrışmış ama tam olarak kıvrışma da değil arkam TAMAMEN gözüküyor ve ben bu şekilde otobüsten indim ve gene de fark etmedim eteğimim o şekilde olduğunu neyseki hava karanlıktı umarım yolda kimse görmemiştir sonra apartmana girince annem heyecanla bana baktı sonra kahkahalarla gülmeye başladı arkama bir baktım olan olmuş gören görmüş ve maalesef ki olay bununla da bitmiyor ben bunun acısını yavaş yavaş atlatmaya çalışırken sabahleyin okula gidicem arkadaşla ve dikkatliyim bu sefer ikide bir kontrol ettiriyorum felan neyse otobüse bindik ilk defa boş yer vardı oturduk kalkarken baya dikkatli kalktım arkadaşıma da sordum arkam kapalı değil mi diye neyse okul zaten tam karşıda okula doğru yürüyorum içeri girdim merdivenlerden çıkarken iki kız koşarak bana yaklaşıyor aha gene götüm açılmış bu sefer cidden ağlicaktım arkada da bir tane oğlan vardı ona da rezil oldum ama sorun şu acaba otobüsten inerken de açık mıydı arkam yoksa merdivenlerden çıkarken mi oldu hala emin değilim hemen arkadaşımı telefondan aradım ve sordum arkam açık mıydı vs diye ama gene de emin değilim dikkatsiz baktıysa falan diye düşünüyorum gerçekten hayatımda hiç bu kadar rezil olduğumu hatırlamıyorum otobüs neyse tamam da okulda böyle bir şeyin olması tamamiyle rezillik acaba sizin de böyle rezil olduğunuz anlar var mı buraya yazarsanız çok sevinirim tişikkirlerrrr

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• 1500 satır yazmışssın zamanına yazık

0|0
    0|0
  • ne büyük dert mk

0|0
    0|0
    • 1ay

dert değil 2 haftaya unutacağım bir şey ama sonuçta rezil oldum

• 1ay

tamam neyse

• 1ay

:D peki

• Umarım kimse görmemiştir okulda külotlu çorap mı kullanıyorsunuz

0|0
    0|0
    • 1ay

evet tabiiki okul sonuçta

• 1ay

Koyu renkli ise yine bir ihtimal tam görülmemiştir mesaj kutun kapalı oradanda birşey soracaktım ama sen yazabilir misin

• off çok uzun okuyamam 😂😂😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...