Kapat

2016 Dünya Basın Özgürlüğü Endeksi'nde 151. sıradaymışız. Sizce bu sırayı hak ediyor muyuz?

2016 Dünya Basın Özgürlüğü Endeksi'nde 151. sıradaymışız. Sizce bu sırayı hak ediyor muyuz?

1|1
19|14

En İyi Kız Görüşü

• Hakediyoruz tabi, gazeteleri kapat haberlerin hepsi aynı kalemden çıksın, tüm yayın organları aynı dili konuşsun. Vallada hakediyoruz. Bence 151 iyi bir rakam, dahada ileri alabilirler ama gelecekte.180 e kadar yolu var. Bu kadar istikrar yakalamak emek ister, 4 kişilik bir evde bile 4 kişi aynı fikirde olamazken, sen tut koca ülkede aynı fikirde ol🤔Manidar.

0|0
    0|0
    • Sorunda bu zaten tek tip tek düşünce anlayışı yaratılmak isteniyor. Benim düşüncemdesen her şey tamam ama değilsen her şeyi göze almalısın mesajı veriliyor.

En İyi Erkek Görüşü

• bizden sonrakı ulkelerı tahmın etmek zor degl bızden doguya dogru devam edınce goruluyor lıstenın haklılıgı fıkrını yazan gazetecı ya acıga ya ıcerı alınıyor

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 18

• Hiç şaşırmadım özgürlük falan hikaye zaten bu ülkede
    Yazacak çok şey varda boşver

0|0
    0|0
  • Ayy ilk yorum en sevmediğin üyeden gelsin :) Bence hak ediyoruz. Yorum yapmış olmak için yapptım aslında bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Yine çok iyiymiş sıramız bence daha kötüsünü hak ediyoruz.

0|0
    0|0
  • Aaa ne kadar da şaşırtıcı bir durum. Nasıl olur ya? İlk 5'e rahat gireriz sanıyordum:)

1|0
    0|0
  • Yine iyi bir sıralama olmuş. Objektif bir basınımız yok maalesef.

0|0
    0|0
  • Basın özgürlüğü yok dimi?
    Hıhı evet.

0|0
    0|0
  • Bencede gayet dogru siralama olmus bizden sonra ki 29 ulke de arap ulkeleri falandir.

0|0
    0|0
  • İlk sırada kim var peki?

0|0
    0|0
  • Bu araştırma yapanlar tarafsız mı?

0|0
    0|0
  • Biraz daha gerilerde bile olabilir turk basin özgurlugu, malesef 😕

0|0
    0|0
  • Bizden sonrakiler de arap ülkeleri ve kuzey kore galiba :D Hükümetin teröristlere yardım ettiğini kanıtlayan gazeteci devlet sırrını yayınlamakla suçlanıyor bu ülkede, şaşırtıcı değil.

0|0
    0|0
  • Düşük sıralamada daha üst sıralarda olmalıydık😊

0|0
    0|0
  • günde en az 20 soru soruyorsun herhalde

1|0
    0|0
  • 4846565465. sırada olmamız gerekirdi

0|0
    0|0
  • Darbeci hainlere az bile yapıldı

0|0
    0|0
  • Hiçte öyle olduğunu düşünüyorum.

0|0
    1|0
  • Basın özgür olsa nolacak ben özgürum bana yeter

0|0
    1|1
  • Tabiki bu sırayı haketmiyoruz. Son sırada olmalıyız esas yerimiz orası hatta listede adım dahi olmasa şaşırmam 151. sıra nedir yahu?

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 13

• Büyük patronlara sırt çevirdiğin sürece gerçek özgürlükte dışa bağımlılığı en aza indirgemek istedikçe dünyadaki tüm listelerde en sonuncu olmaya mahkumuz, gerçek özgürlük bazı yayın organlarının Kürtlere işkence ediliyor diyip yere yatırılıp resimler çekildikten sonra silahlarını alıp kalleş saldırılarına devam etmelerini sağlamakmıdır.

Bu sıralamada 23. Macaristan'ın ya da Macar kameramanın çocuklara veya yaşlı bir babaya çiçek mi atıyor acaba?

https://www.youtube.com/watch?v=ArQmFlp7xC8

Bir çoğunun gerçek yüzü bundan ibaret.

0|0
    0|0
  • Avrupa lehine yayın yapan kuruluşların kapanması, Avrupa istatistik şirketleri tarafından yapılan araştırmaya göre "basın özgürlüğüne müdahale" olur zaten.. 180 ülke arasında 1. yiz ülke olarak. Zira hiç bir dünya ülkesi bizim medya kuruluşlarımız kadar rahat sallayamıyor Avrupa ve ABD'ye..

0|0
    1|0
  • olacagı buydu zaten

0|0
    0|0
  • dahada gerilerde olmali :D

0|0
    0|0
  • Cumhurbaskanini son dereve düzgun bir uslupla elestirdigi için hapse giren gazeteci var ülkemizde. Kesinlikle basin özgurlugu falan yok

0|0
    0|0
  • Hakettik bu sefer.

0|0
    0|0
  • daha da kötü bence gerçekler..

0|0
    0|0
  • Habercilik alanında gelişmiş bir ülke olduğumuzu düşünüyorum. Bulunduğumuz sıra hakkımız değil.

0|0
    1|0
  • İşin komik yani bu sıralamayı yapanların teröristleri desteklemesi :)

0|0
    0|0
  • Dogru degil.

0|0
    0|0
  • Bizde de yoksa artık, nedense diğer ülkelerde teröristleri savunan hiçbir medya kurumu yok

0|0
    0|0
  • Hakediyoruz 😄

0|0
    0|0
  • suçlu suçsuz herkes mağdur

işsizlik tedbiri böyle bişeymiş demekki

0|0
    0|0
Yükleniyor...