Çirkin olmak Allah'ın sınaması mı oluyor?

cevapları alıyım

0|0
12|13

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Bunu cevaplayabilmem için çirkin olmam lazim yakışiklı ve seksiyim bana vermeyen kız nefes almiyordur beynine oksijen gitmiyordur beni okulda parmakla gösterirlerdi ben birinci sıniftan beri yakisikliydim büyüdüm ve beni yakişikli bulan kizlarin sayilari artti sadece hayatimda degisen birsey olmadi :)

0|0
    0|1
  • Çirkin olmak. İnsanlarin görüşüdür. Llah yarattigi varliklari her zaman güzel diye yaratir. Sinamak değildir

0|0
    0|0
    • 1ay

güzel olanın yaşamadığı duyguları çirkin birisi durduk yere yaşıyor nasıl sınamak değil bu

• 1ay

Sana laf atmalariyla seni sınıyormu?
      Sana laf atmalariyla laf atanlarimi siniyor?
      Sabırlı olursan. Diğerlerinden daha fazla sevap alirsin

• 1ay

diğerleri hem dünyada hemde ölünce mutlu olabilirler bense sadece mutsuz olabilirim hepsi bu

• Hayır. Güzel olan insanlar daha çabuk fark edilsinler diye Rabbin güzellere güzelliği oluyor..

0|0
    0|0
  • Bilmem bnde çirkinlerdenim işte kendime 10 üzerinden 2 veriom işte fotodaki küçük kara bişe varya o benim al sana çirkinlik

0|0
    0|0
  • galibaaa

0|0
    0|0
  • çirkin ne demek

0|0
    0|0
    • 1ay

hep çirkin demek

• 1ay

sen bazen hayıflansan nolacakki ben her gün olumsuzlukları yaşıyorum şanslısın gerçekten

• 1ay

ben sanssızın onde gideniyim :) ama buna sadece guluyorum olumsuzlukları umursamıyorum. cunku ben kendımı butun olumsuzluklardan daha değerli goruyorum.

• Guzellik gorecelidir

0|0
    0|0
  • yok genetik bir şey

0|0
    0|0
  • ne alaka

0|0
    0|0
    • 1ay

sen söylicen ne alakası olduğunu

• 1ay

gülüyorum sana zeki kız :D

• 1ay

yaşın 19 :) anlama yetin az, türkçen eksık, teşhis koyma durumun zayıf gülüyor musun şimdi zaten ciddi durmanı beklemiyordum

• evet bence

0|0
    0|0
  • gorecelidir
    hikmette sual olunmaz

0|0
    0|0
  • Merhaba

0|0
    0|0
  • evet allah çirkinliklerle sınar guzelliklerle varlıgını kanıtlayıcı olur .. yerseeeeeeeeeeeeeeeeeen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Karşıdan Profesöre ya da Bilim adamlarına mi benziyoruz :D
    Profesörün biri Ölümsüzlüğü araştırırken ölmüs artık sen düşün :D

0|0
    0|0
  • her insan güzeldir. kimisinin gözleri kimisinin gülüşü vs. öenmli olan güzellik ya da çirkinik olmamalı. insanız biz güzel ya da cirkin dye bir kavram olmasaydı bir çok insan kendını eksik hissetmezdi. erkekler için güzel olan kızlar genellık bunu sorun eder. o yüzden Allah'a bundan dolayı isyan etme. dışarıda insanların güzellikten daha önemli dertleri var. güzel oldugu için tecavüze ugrayan babası yasında kı adamlardan bile laf yiyen birisi acaba bundan nne kadar memnun. bide öyle düşün. güzel bakan güzel görür...

0|0
    0|0
    • 1ay

ben tam anlamıyla çirkin olduğuma göre insan değil miyim yani bu tanımı sevmedim.
      tecavüze uğrayan kadınların maalesef çok güzel olmadıkları ve çok güzel giyinmedikleri ortaya çıkabiliyor. Yani her zaman güzeller zarar görmez

• 1ay

hayır gerçekten çirkinim bunu annem bile onayladı

• 1ay

ozaman annene deki beni sen değil Allah yarattı. beni beğenmeme gibi şansın yok. ha beğenmiyosan Allah'a şirk koşuyorsundur. güzelim o güzel yaratıcı senin en küçük saç teline kadar begenerek yaratıyor özen gösteriyor başkasının beğenmemesi kimin haddine?

• Çirkinlik diye bir şey ancak sürekli göz ile bakınca olur. Ruhlar dünyasında yaşamıyoruz tamam ama gerekli yerlerde duygu ve düşüncelerimizi araya sokuyorsak bence bunu baştan yapmalı olayı öyle değerlendirmeliyiz. O yüzden bana göre çirkinlik diye bir kavram yok. Sınamak ancak kişinin çirkin tabirini yakıştırdığı ve güzel tabirini yakıştırdığı şeyler arasında yaşadığı kıskançlık raddesinde olur.

0|0
    0|0
  • Yürürken Ayağına takılan taş bile imtihandır aslında her anımız her halimiz..
    Çirkin olmanında güzel olmanın da iyi kötü yanları vardır.

0|0
    0|0
    • 1ay

çirkin olmanın her zaman kötü yanları vardır :)

• 1ay

Bakmak ile görmek arasında fark vardır

• 1ay

bazı şeyleri anlamak için yaşamak gerekir

• Allahın sınaması olabilir ne kadar inkar etsekte herkes aynı derecede güzel değil bakımlı olmak bizim elimizde ayrıca daha büyük sıkıntılar var.

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • her ınsann kendıne ozgu guzellıgı wardr

0|0
    0|0
  • cirkin olmak gercekten zor bir durum ben cok acisini cekiyorum sahsen

0|0
    0|0
  • Yok be