Kızlar, eşinizin ev işlerinde size yardım etmesini ister misiniz? Erkekler, eşinize ev işlerinde yardımcı olur musunuz?

Kızlar, eşinizin ev işlerinde size yardım etmesini ister misiniz? Erkekler, eşinize ev işlerinde yardımcı olur musunuz?Kızlar,eşinizin ev işlerinde size yardım etmesini ister misiniz?Erkekler,eşinize ev işlerinde yardımcı olur musunuz?

2|0
22|4

En İyi Kız Görüşü

• Adı üstünde "ev işi" değil mi? Evde sadece ben oturuyorsam benim işim. Kocam da o evde oturduğuna göre ortak iş. Nasıl ki benim de eve para getirme yükümlülüğüm vat. Aynı şekilde kocamın da ev işi yapma yükümlülüğü.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Aslında istemem ama lütfen çocuklarla ilgilensin ve aldığı şeyi yerine biraksin. Kirliliğini adam gibi kirli atsın, ne bilim yani ne de olsa yapan biri var diye bana hizmetçi muamelesi yapmasın. Her akşam arasin , sorsun ne istiyorsun? diye her gün de ekmek istiyoruz demeyiz heralde😈
    Tabi bunlar hayaller...

0|1
    0|0
  • ihtiyacim oldugunda etsin, ben istemeden etmesin.

0|1
    0|0
  • Öyle olması gerekiyor zaten. Maaşlı hizmetçi değiliz sonuçta. Herkes kendi işini yapsa yeter.

0|1
    0|0
  • Ben istemem aslinda. Ev hanimi oldugum icin istemem. Calisan bayan olsam tabikide yardim etmek zorunda zaten. Ama zaten sabhtan aksama kadar bir suru insanla ugrasiyo bide eve gelince ev isi mi yaptirayim. Cocuklarimizla ilgilensin yeter.

0|1
    0|0
  • O dışarda çalışır ben evde yardım falan beklemem 😂

0|1
    0|0
  • bir yer silerdi aklın dururdu

0|1
    0|0
  • Tabikide isterim :) hangi kız istemez ki böyle bir şeyi güzel güzel yemekler pişirmek birlikte 😇😇 çok masum hayaller ve istekler.

0|1
    0|0
  • İsterim etsin bizde yoruluyoruz zaten hayat müşterek

0|1
    0|0
  • hastalık durumunda yapsın. onun dışında sofraya yardım edebilir yeterli

0|1
    0|0
  • İsterim ama kılıbık da olmasın ya elişi yapmasın mesela 😂

0|1
    0|0
  • fazla değil.. mesela arada bir kahve yapıp getirsin sofrayı toplamaya falan yardım etsin yeter

1|1
    0|0
  • isterim ama isime cok burnunu sokmasin

0|1
    0|0
  • Evet isterim

0|1
    0|0
  • Evet ben kılıbık koca alıcam

0|1
    0|0
  • Mantı mi cimdirirmis 🙊🙊

0|1
    0|0
  • Isterim tabikii

0|1
    0|0
  • isterim valla hayat müşterek

0|1
    0|0
  • İsterim tabi kim istemez😊

0|1
    0|0
  • etmek zorunda

0|1
    0|0
  • Etmeli zaten

0|1
    0|0
  • etsin tabi ortak yaşam

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• duruma göre

0|1
    0|0
  • Yani karikatürdeki kadar değil tabiki 😂😂 ama yardımcı olurum neden olmayayım 😊

0|1
    0|0
  • Hastalık aciliyet haricinde hayır olmam

0|1
    0|0
  • olabildiğince yardımcı olmaya çalışıyorum.
    genellikle akşam yemeğini beraber hazırlıyoruz.

0|1
    0|0
Yükleniyor...