Arkadaşlar biri akıl versiin 😔😔?

hem yurtta oda hem de sınıf arkadaşım olan biri var genel olarak anlaşıyoruz ama ben birşeyler giyince hic begenmez veya herhangi bir konuda yanlış yapinca sürekli beni, tipimi yerin dibine sokmaya çalışıyor sanki açıgımı arar gibi. bakımlı guzel bir kızım ama hic arkadasim yok olan arkadaslarima da değer veririm ama cok kalbimi kiriyor mesela ben marka giymeyen bilmeyen biriyim H&M markasını heme diye okudum geçen gün akşama kadar dalga geçti. hoslandigim kisiotobuste selam verdi bana ve daha ben bir sey demeden lafa atladi merhabaa diye ve butun yol onla sohbet etti benim onu sevdigimi bildigi halde konusmama firsat vermiyor hic. komik bisey yapsam gulerek salak gerizekali falan diyip duruyor artık cidden üzülüyorum tek arkadaşım o hemde. sizce uzaklasip araya mesafe mi koysam moralim bozuk napicam bilmiyorum

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• bazılari insanların üzerine basıp veya onları aşağılayıp kendilerini üstün gösterme çabasına girerler.. çünkü başka türlü fark edilemezler. yani aslında hiç görüşmesen daha iyidir.

3|0
    0|0
    • 1ay

benimde görüşesim kalmadı

• 1ay

unide arkadaş seçimi çok önemliymis yeni anladım

• 1ay

Bunun üniversite ile alakası yok.. dünyada arkadaş seçimi çok önemlidir.
      ata sözü.. arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim :)

En İyi Kız Görüşü

• Mesafeden mi söz ediyosun birde senin selamını dahi hak etmiyor. Seni ezerek üstün görünmeye çalışan bir zavallı sadece ve sende fırsat veriyorsun yapma lütfen. Bana kalırsa selam dahi verme yalnızlık inan daha iyi yurtta yemekhanede vs başka arkadaşlıklar edinmeye bak. Edinemiyorsan ve bu kızla takılmak zorundaysan bile asla ama asla sırrını verme ailenle ilgili bir şey deme hoşlandığın tipleri artık söyleme senin hakkında bir şey bilmezse pek ezecek malzemesi olmaz elinde kudurduğu ve seni kıskandığı ile kalır

1|0
    0|0
    • 1ay

ablamda kıskanıyor dedi yok bundan sonra uzak durucam teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 8

• Kimseyi takma boş ver.

1|0
    0|0
  • Senın akla ihtiyacın yok knk muhtemelen arkadaşın gerzklaı sorun orda.

1|0
    0|0
  • güzelligin ispatlanmis oldu
    seni çekemiyorlar kiskaniyorlar daha ne istiosn
    boswer tek takil takma kafana

1|0
    0|0
  • Başka insan mı yok sanki selam verip tanışmaktan kolay ne var. Madem sana kötü davranıyor postayı koy anlamıyorsa uzasın gitsin

1|0
    0|0
    • 1ay

ay içimi rahatlattin vallahi uzak durcam artik

• 1ay

yok ben hem yeni hem cekingenim

• 1ay

Bende çekingenim de selam verip tanışmak ayrı bişey zor değil. Hemde koca sınıfta 😄

• Seni kullanıyor.
    Senin yanında kendine daha çok dikkat çektiriyor bir bakıma kıskanıyor da olabilir.
    En iyisi ara vermek ondan sana hayır gelmez.
    Yeni arkadaş edinmeye çalış atılgan ol 👊

1|0
    0|0
    • 1ay

haklisin tesekkur ederim. bende bir onu yapamıyorum iste çekingen biriyim

• 1ay

sen bilirsin edebilirsin tabikide 😂

• 1ay

tamam😁

• uzaklaşmakmı?
    mesafe koymakmı?
    ben olsam ağzını yüzünü sikмiştiм