İnsanlar beni tanidiktan sonra mesafe koyuyorlar?

Yemin ederim cok iyi bir insanim. ama iyi bir insan olmam hicbi ise yaramiyor. beni tanidiktan sonra mesafe koyup geri cekiliyorlar. bunun sebebi ne sizce? bana sen cok safsin falan diyorlar.

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• yemin ederim çok iyi bir insanım ne demek yahu.. iyi insanlar böyle yemin ederek bunu kanıtlama çabasına girmez ilk olarak.. iyisen iyisindir bitti. :)

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende kendime çok iyiyim diyorum ama herkes şeytan gibisin diyor 😄

0|0
    0|0
    • 1ay

Cevremdekilet bana iyisin diyolar. Iyisin ama... nin devami gelmiyor.

Erkekler Ne Diyor 13

• Açıkça söylemek gerekirse şuandaki insanların düşüncesi şu. Eskiden o kadar fazla ihanet vb. Şeyler yaşamışlarki artık iyi niyetli insanları bile güvenemeyecek konumdalar. Veya başka bir düşünceden dolayı senden uzaklaşıyor olabilirler.

0|0
    0|0
  • İyi bir insN olduguna sen nasıl karar verdin sana gore iyi olan şeyler başkalarına göre kötü olamazmı bide onları yerine koyarak bak kendine ne yapıyorsun nasıl davranıyorsun ağzından neler çıkıyor aynısı sana yapılsa ne düşünürsün

0|0
    0|0
  • sıkıcılık, kendimden biliyorum :D

0|0
    0|0
    • 1ay

Nasil mesela

• 1ay

yeni tanışırken bazı insanlarda konuşkan bazılarında tıkanıp kalıyorum, benden kaynaklı fark ediyorum da.. iletişimde senden bekledikleri şeyler vardır onlara uymuyorsundur.. illaki senin meşrebinde insanlar da vardır değişemem dersen onları bulmaya çalış

• demek ki iyi değilisn

0|0
    0|0
  • Ben de öyle insanları anlamıyorum yaa. Neden mesafe koyarlar ki? Üzüldüm açıkcası buraya gelip yazdıracak kadar düşündürmüş seni

0|0
    0|0
  • Soğuk musun? Açık sözlü doğrucu mu? Çekingen mi? Yoksa kültür olarak aykırı mısın?

0|0
    0|0
    • 1ay

Yalanla sahteyle kopyayla isim olmaz. aile kiziyim. Bazen cok konusurum o da sohbet etmek icin. birazda karamsarim. ama kendime karamsarim. bide tezcanli evhamli biriyim

• 1ay

Zor ama uğraşırsan yaparsın. Tesbitlerim doğru mu peki? Ona göre cevap vereyim. Nasıl biri olmak istiyorsun?

• 1ay

Dogru kardesim tespitlerin ama hasta oluyorum uzuntuden olmek istiyorum artik hic mutlu degilim.

• Seni tanımıyorum çok fazla yorum yapamıyorum.

0|0
    0|0
  • Aynı soruyu 2 gün önce bende sormuştum senin gibi aynı sorunları bende yaşıyorum

0|0
    0|0
    • 1ay

Ne yapmayi dusunuyosun peki. ben artik dayanamiyorum. hasta oluyorum. olmek istiyorum.

• 1ay

Neler yasiyosun mesela

• 1ay

Özelden yaz istersen birsürü şey var

• itici bir yönun var demek fark etmedigin.

0|0
    0|0
  • Acikcasi ben de anlayamadim niye mesafe koyduklarini , ve dogrusu seni merak ettim.

0|0
    0|0
  • Dünya menfaat ve çıkarcıların etrafında dönüyor. İyi olman yetmez.

0|0
    0|0
    • 1ay

Sorun nedir o zaman. Hasta oluyorum uzuntuden ben.

• 1ay

Sen iyi insan olduğun halde dostun yoksa, yalnız kalmak çok daha iyidir. İlla onların arasına katılcam diyorsan, kaşar ve menfaatçi olman gerekiyor.

• Bunu bilecek kisi sensin sorgula acaba nerde hata yaptm diye kendini

0|0
    0|0
  • Demek ki mesafe koyulacak birisin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• belki de farkında olmadan insanlarla arana bir mesafe koyuyorsundur

0|0
    0|0
  • Bende tam tersi 😒😏

0|0
    0|0
  • Deli gibi davranıyosan mesafe koyarlar tabi

0|0
    0|0
    • 1ay

Ne gibi. kotu biri degilim ama.

• bende de aynı durum var sebebini bulursan bana da söyle

0|0
    0|0
    • 1ay

Ne yasiyosun ne yasadin mesela bir anlatsana. istersen ozeldende konusabiliriz

• 1ay

tabi mesaj at konuşalım

• İyilikten anlamıyor kimse.
    Milletin üstüne basan yaranıyor.

0|0
    0|0
  • Bende öyleyim 😢

0|0
    0|0
    • 1ay

Nasil mesela

• 1ay