Kilomla dalga geçiyor?

Sınıftan bir arkadaşımla bugün kavga ettik. O benim kilomla dalga geçmeye başladı ben de boyu çok kısa olduğundan boyuyla dalga geçmek zorunda kaldım. Aslında asla kimseyle dalga geçen biri değilim ama beni çok sinirlendirdi. Yarın ne yapabilirim? Sokulacak laf önerilerini de yazabilirsiniz :D (kendisi bana su aygırı vb laflar söylediği için)

0|0
12|8

En İyi Erkek Görüşü

• direk kavga et sesini kessin. Bende kilolu biriyim benle dalga gecmezler bu sevilen bir insan olmama sebeb cevremde ama sevgi aşk olarak kizlar bakmaz bana

1|0
    0|0
    • 7gün

Günaydın hayırlı sabahlar huzurlu pazARLAR dilerim arkadaşım. eig için teşekkür ederim😊😊😊

En İyi Kız Görüşü

• Senin seviyene inemem malum bayagi yere yakinsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• gerek yok aslında kavga olduğundan insan her zaman diğerinin eksiklerini yüzüne vurarak kazanmaya çalışır takman gereksiz. Lafta sokma eğer değerli bir arkadaşınsa barış gitsin.

1|0
    0|0
  • olaya mudahale etmek isterdim. ona deki tufan abim cok sinirlendi beni yormasin gelirsem onu bir elime alirim kafasini kirarim diyo de.

1|0
    0|0
  • onları da ye o zaman

1|0
    0|0
  • Boşver ayıp sen uyma onlara

1|0
    0|0
  • Orada havalar nasil de 😂

1|0
    0|0
  • ciddi şekilde bir kapı girişinden geçerken başını eğdiğin oldumu hiç diye sor

1|0
    0|0
  • Kafayı Gomeydon

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• kes lan zaten varla yok arasındasın sinirimi bozma de sndlg

1|0
    0|0
  • sen de ona gollum de

0|0
    0|0
  • salla geç

0|0
    0|0
  • Cevap verme. Gulumse gec. Kendi kendine konussun dursun

1|0
    0|0
  • Yarın laf sokacağına zayıflamaya başla.

0|0
    0|0
    • 1ay

zayıflayabilsem zayıflarım zaten

• Off çok ergence bence boş ver hiç onun seviyesine inme.

0|0
    0|0
  • nasılsınki

0|0
    0|0
    • 1ay

çoğu insan balık etli olduğumu söylüyor fakat tabi arada çok şişkosun falan diyen çıkıyor

• 1ay

resim yap kuzu

• Allaha havale et.

0|0
    0|0
  • Zayıfla

0|0
    0|0
  • hic birsey yapma birak kendi halina takmamaya çalış

0|0
    0|0
  • o seninle dalga geciyorsa otur karsisina kendinde begenmedigin herşeyle dalga gec tek kelime konusma hakki verme ona o zaman nasil kizariyor gor iste

0|0
    0|0
Yükleniyor...