Bir erkek kız arkadaşını neden ailesi ile tanıştırmaz?

Ailesi bu konuya çok duyarlı olabilir
ciddiliğine tamamen inandığında tanıştırmak doğru geliyo olabilir
ailesinin onaylamayacağı biridir

peki siİn düşünceleriniz neler?

Güncellemeler:
1ay Özellikle beyler cevaplasın
Daha çok onların ciddi olacağı bir konu. Kızlara kalsa istemiyor Diyip geçiyorlar (:
1ay Not: instagramdan gördüğüm bir sorudur
Farklı görüşlerde bulunulması için yazdım
Seni-senle - sana gibi kelimeler kuranlar Banlanır!!

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• Valla hatunla ciddi deilsem zaten ailem hiç. bilmez bile henüz tanıma asamasında ve sevıosamda annem bilir cidden çok hoşuma gidio on numara uyuşuyosak kısa vadede tanıştırmama için dini meshep ya da ırk ayrımı gibi ailelerın takıntılı oldugı bir fark olmalı yoksa tabiki kısa sürede tanıştırırm neden olmasınki kimin peşinden koştuğumu bılsınler yani

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• 19-20li yaşlarında sile tanışma heveslerine giren, kendi arasında komik yüzük takma telaşına giren yahut yersiz ergence beklentilere girenler hayatlarının ileri aşamalarında anlayacaklar bunların boş olduğunu; bir kısmı onu da anlayamayacak olsa da :)

Bense; kimseyi tanıştırmadım ailemle, birgün evleneceğim kişiyle tanıştığımı ve ciddi bir ilişkim olduğunu düşünürsem; ciddi adımların arefesinde tanıştırırım ailemle sevdiğimi.

Ayrıca ergenlerin ukala modlarına bayılıyorum :))) Kimi banlıyorsun abla sen? :P

0|0
    0|0
  • Evlenmek icin kafamda net bir tarih olacak kadar kesin dusunmuyorsam tanistirmam.
    Benim icin tek sebep bu olur

1|0
    0|0
  • kız bela olur üstüme kalir bisey yapıp ayrilsam ailemi bulur korkusu.
    Kisacasi G o t korkusu

2|1
    0|0
  • Ben tanistiririm. Sevgilim olsun normal kız arkadaşım olsun.

2|0
    0|0
    • 1ay

Ailen ters değildir

• 1ay

Ayar oldum ama

• 1ay

Boş ver takma. Milletin ağzı torba değil unutma ;)

• Henüz zamanı gelmemiştir

3|0
    0|0
  • Ciddiye binmesini istemediği için

1|0
    0|0
  • ben aileyle tanıştırma durumunu çok çok ciddi buluyorum. daha kimseyi tanıştırmadım ve kolay kolay da tanıştırmam. önce bütün sınavlarımdan geçicek :)

1|0
    0|0
    • 1ay

Sinavlarindan bahsetsene biraz

• 1ay

@carpedie1 eskiden yaşadığım bir ilişkim vardı. o ilişkiden bahsederim hem gizli saklım olmaz hem de o ilişkiye bakış açısına göre karakterini tayin ederim.

• 1ay

böyle bir mevzu ne kadar bakir kalırsa o kadar iyi. dile pelesenk olan bir şey ne kadar kıymetli ne kadar kutsal olursa olsun yeterli ilgiyi görmeyebilir üçüncü şahıslar tarafından. benim mottom bu.

• sevmediği için

1|0
    1|0
  • ben tanıştırırim kizlar duyrulur:)

1|0
    0|0
  • ciddi değildir

1|0
    0|0
  • Erkek henüz ciddi düşünmüyodur bu durumda

0|0
    0|0
  • çünkü geçici beraber olduğu için.

1|0
    0|0
  • ciddi düşünmediği içindir

0|0
    0|0
  • Çünkü Erkeğin Ailesi Ile Tanıştırdığı As Gelin Adayı Var

0|0
    0|0
  • Erkek ciddi değildir

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Zamanı değildir

2|0
    0|1
  • Hemen olumsuzluklar senaryosu yazmamak lazım. Aileyle tanışmak demek işin ciddi yola girdiğini gösterir. Belki erkek kendini hazır hissetmiyordur mental olarak, parasal olarak. Bu demek değildir ki erkek kızı oyalıyor..

0|0
    0|0
  • cok ciddiyse tanıştırır dıye bısey yok cocuk nefsi ugruna gider tanstırır sana herseyı yapar

1|0
    0|0
  • Geçici düşünüyordur seni

0|0
    1|1
  • Kizla evlenmeyi düşünmüyor baskada açıklaması yok.

0|0
    0|1
  • Cunki o kisyle ciddi girmuyordur kendini zaten kendisine ve ailesine yakistrdaydi korkulari olmasaydi ailenle
    Coktan tanismisti

0|0
    0|1
    • 1ay

Alakası yok
      Kızlar bu yüzden kaybediyo işte bırakın erkekler cevaplasın

• 1ay

Lan ben erkegim profile yanlis yazmisim
      Onu
      Nerden duzeltcem
      Herkes bana kizmisin diyo ipnler yaziyo bir yardim et duzeltyim sunu neren yapcam :)

• evlenmicegi icn

0|0
    0|1
  • Neden mi ciddiyim ayağı çekip kızı kullanip başından aticak bu kadar basit

0|0
    0|1
Yükleniyor...