Sevgilim eğitimim için maddi destek oluyor. Sizce yanlış bir durum mu bu?

Ayrılmak için başlamadık ilişkiye. Herşey guzel gidiyor. Başta kendisi teklif etti. Bazen zor durumda kalıyorum. Ailemden destek görmüyorum. Utana sıkıla alıyorum ama kötü hissediyorum kendimi. Küçük bir şehirdeyim ve henüz iş bulamadım. Sizce hakkımda kötü düşünüyor mudur? Yaz tatilinde çalışıp aldığımı versem nasıl olur? Sevgili de olsak doğrusu bu değil mi?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Merhabalar;

1-Öncelikle sen onu gerçekten seviyor musun?
    2-O kişi seni tam olarak nasıl görüyor? Seni sevdiğine inanıyor musun? (Seni kullanıyor mu bazı şeyler için?)

Yukarıda yazdıklarımı tekrar iyice yorumla.

Eğer olumlu durumlar var ise sorduklarımdan gerçekten evliliği hakeden birisi. Allah gönlüne göre versin iyi günler

1|0
    0|0
    • 1ay

Evet seviyorum ve sevildigime inanıyorum. Manevi açıdan da çok destek oluyor okumam için. Kullanıldığımı dusunmuyorum. Bende o şekilde yaklaşmıyorum. Hayirlisiyla güzel şeyler olacak :)

En İyi Kız Görüşü

• dogru yapiyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sorun verip vermemek değil. O seni okutup sevaba giriyor. Sen ona dua et. Bu yüzden ayrılamıyorum, ayrılacağım ama ya okuyamazsam diye düşünüyor musun?

1|0
    0|0
    • 1ay

Ediyorum valla. Hayır bazen sorunlarımız oluyor. Ben gelecek düşünerek başladım ilişkiye oda aynı şekilde. Ne zman ki böyle bir düşüncesi olmadığını hissettirecek bir davranışını görürsem içinde bulunduğum durumu umursamaksizin ayrılırım.

• Sen sevdiğin erkeğe, al bu bana verdiğin para dersen asıl o zaman yanlış düşünür. Otur konuş onunla, hislerini anlat. Ama parayı geri vermeyi teklif etme bence. Önce onun düşüncelerini anla, altında böyle bir ima bulursan o zaman ver.

1|0
    0|0
    • 1ay

Öyle yaparım ben yine de biriktireyim de çalışınca

• Evlenmeyecek misiniz?

1|0
    0|0
    • 1ay

Okul bittikten sonra düşünüyoruz tabii ki :)

• 1ay

Çok teşekkür ederim. Bir nebze rahatladım :)

• 1ay

Mutlu olduummm... 👏👏😛😛

• Borcuna sahip çıktığın sürece sorun yok bence.

1|0
    0|0
    • 1ay

Elbette çıkacağım. Fakat o güne kadar kendimi kötü hissedeceğim :/

• Yoo bende oluyordum zamaninsa

0|0
    0|0
  • Ya eğer evlenme taraftarıysan sorun değil ilerisini düşünmüyorum diyorsan yanlış davranış

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben düşünüyorum kesinlikle. Bana değer veriyor hissediyorum bende onu çık seviyorum

• kötü olmaz taki sen ihanet edip bir kazık atmazsan adama

0|0
    0|0
  • Sevişiyormusunuz? Evetse parayı boşamı veriym tabi yapcaz diye dsunmeye baslar yakında :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Banada oldu ve yillar sonra yuzume vurdu

1|0
    0|0
  • sevgilin o senin kotu biseey değil herkesin ihtiyaclari olabilir

1|0
    0|0
Yükleniyor...