Sokak arasinda araba kullanirken hizli misiniz hiz limitiniz nedir?

Sokak arasinda yuruyorum adam hizini almis geliyor gozum dalmis gormemisim hemen frene basti bana kiziyor ben degil cocuk da olabilirdi yani bu hiz niye

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sokak arasında yavaş kullanırım tabiki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• O şekilde araba kullanan piclere çok sağlam küfrediyorum. Kanı bozuklar sanki otobanda araba kullanıyorlar. Sokak arasi ulan orası mal...

0|1
    0|0
  • Aynen şehirler arası yolda radar yoksa öküz gibi basarsın Ama sokaklarda basmak kötü artislik yapmak için neler yapıyorlar lavuğun teki hızlıca çıka geldi beni eziyordu arabadan sopa ile indi ama sonu kötü oldu :D

0|0
    0|0
  • Bazen bndede oluyo genelde basmam ama sinirlisem bazen sokak arası bildiğin mahallede 80 km gördüğüm oluo

0|0
    0|0
    • 1ay

Yapma iste bu sinir bir insanin hayatina mal olabilir

• 1ay

Valla ilk kazmda refüjü aşıp karşı şeride geçtim karşıdan gelen araca havadan önüne girdim bn 70 o 120 gidiomuş 2. Kazamda sabuncubelinde 3-4 takla attm 3 kazmda spin atarak yandan ağaca girdm mercedes 2 ye bölündü bunlar büyükler motosikletmle 2 arabayı biçtim

• 1ay

İşin ilginci aslında çok sakin biriyim cidden yolda yürürken hiç tanımadığm biri gelse tokat atıp yüzüme tükirse sen kimsin lan diyesim bile gelmez güler geçerm ama iş trafik oldumu dayanamıom zaten genelde kapışanlada ölümüne girerim nedenmi inan bende bilmiom bir anda oluverip bitio işte

• Yavas kullanirim. Otoyolda ve sehirlerarasi yolda basarim ama.

0|0
    0|0
  • Sehir icinde 30 ve 40 , otobanda 90 ve 120

0|0
    0|0
  • mümkün olduğunca yavaş nereden çocuk çıkacağı belli lmaz

0|0
    0|0
  • sokak arasnda 20 gecmem her an bırı kapıdan sokaktan fırlıyor aman cok dıkkat ederım

0|0
    0|0
  • sokağa göre dğeişkenlik gösteriyor

0|0
    0|0
  • bizim mahalle de 100 ile geçen var :)

0|0
    0|0
  • kurallara uygun.

0|0
    0|0
  • 30 km yi geçmem sokak arasında

0|0
    0|0
  • Sokak aralarında duruma bağlı 120 falan. Otobanda 230-250 falan.

0|0
    0|1
  • Veririm gazıı

0|0
    0|1
  • Yavaş kullanırım

0|0
    0|0
  • kamblumbağa gibinim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3