Arkadaşlar çalışmaktan utanıyorum bana akıl verin?

Bir şey için para biriktirmeliyim çalışmadan zor olur çalışmam lazım bir yerde ama utanıyorum üni. Öğrencisiyim biliyorum çok saçma bir düşünce çalışmaktan utanılmaz çalışmam için bana akıl verin ya 3ay dayansam tamamdır?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Uni bitirdikten sonra calusmayacak misin?

0|0
    0|0
    • 1ay

O zaman kendi işimi yaparım heralde Şu an yapabileceğim seyler garsonluk satış danısmanlıgı bu kadar

• 1ay

Çalışmak erdemdir utanmak değil ki.

En İyi Kız Görüşü

• ben hem aciktan okiyinca hem çalışıyorum bir gün tatilim var bildiğin surunuyorum ama bunda utanılacak bişey yok insanın kendi parasını kazanması kadat güzel bişey yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Amerikada Universite okurken bulasikcilik, garsonluk, hatta temizlikcilik yapan aslanlari gordum. Aslan gibi calistilar , okudular ve mezun oldular. Calismak kadar serefli birsey varmi? Ah su Turkler ah ! Batinin her turlu pisligini kapisiyorlar ama guzel yonlerini almiyorlar.

0|0
    1|0
    • 1ay

Türk öğrenciler çalışmıyor mu sanıyorsunuz? Bu nasıl bir hakaret böyle. Kaç yaşınıza gelmişsiniz bilmeden konuşmamayı öğrenememişsiniz.

• 1ay

Istisnalar kayideyi bozmaz. Cogunluk gencler batinin pisligini kapismiyorlarmi? Senmi bana konusmayi ogreteceksin?

• 1ay

Gerekirse evet.

• Yuhh bu yasa kadar hiç çalişmadınmı yani bide 3 ay dayanmam lazm dio ula bnde üni okudum ve okurken gece vardiyasında çalıştm 15 yasımdan beri hep çalışıom çokta memnunum busayede kımseye muhtaç değilim üstelik bn iş aramıom herkes bni işe çağırıo cv gayet sağlam

0|0
    2|0
  • Çalışmaktan utanmak düşüncenden kurtulmalısın, başka ülkelerde aile desteği çok az olur kişi kendi çalışarak okur yani çalışmak normal bir şey.

0|0
    0|0
  • evinde otur calisma sen

0|0
    1|0
  • Tanınmadığın bir yerde çalış.

0|0
    0|0
  • hangi universitedesin sen

0|0
    1|0
  • çalışmak ayıp değil dilenmek ayıp. Sen alın terinle en şerefli helal rızkını kazanmaktan utanma övünmelisin. Hırsızlar utansın.

0|0
    0|0
  • Neyinden utaniyosun anlamadim. Alin teri ila cali$ip helal kazanc elde etmenin utanilacak bir tarafi yok ki. Ayrica 3 ay da uzun bir zaman degil. Sabret , i$ine ve parana bak.

0|0
    0|0
  • Evden yapabileceğin işler üzerinde çalışmayı dene. Makale yazarlığı vs.

0|0
    0|0
    • 1ay

İnternetten para kazanmak hakkında hiç bir şey bilmiyorum bulamam da

• 1ay

Biraz bilgi verirsen iyi olur

• 1ay

Özele gelebilirsen yardımcı olayım. Buradan anlatmak zor olur.

• utanılcak birşey degil çalışmak. alışınca ortama uyunca rahat olabılırsın

0|0
    0|0
  • Utanmana gerek yok.

0|0
    0|0
  • Gizli işler yap.

0|0
    0|0
  • çok çalışan ünv öğrencisi var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bende okurken çalıştım hala okuyup çalışıyorum bunda utanacak birşey yok aksine hem okuyup hem çalıştığin için kendini iyi hissemen lazım başkaları gibi baba parası yemedigin icin

0|0
    0|0
  • utanmanın nedeni nedir?

0|0
    0|0
  • Çalışacağın pozisyondan mı utanıyorsun? anlamadım?

0|0
    0|0
  • Çalışmaktan utanılmaz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...