Yalnız kalmak istediğinizi belirttiğiniz halde sürekli görüşmek için ısrar eden arkadaşınıza durumu nasıl anlatırsınız?

Psikolojik olarak çöküntü yaşadığım bir dönemden geçiyorum ve yalnız kalmaya ihtiyacım var. arkadaşıma bunu defalarca söylememe rağmen sırf kendi canı sıkıldığı için sürekli arayıp buluşmak, görüşmek istiyor. bir türlü anlatamıyorum ya da anlamak istemiyor, sizce onu kırmadan bunu daha nasıl anlatabilirim? siz olsanız ne yapardınız?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel bir dille aynı burda anlattığın gibi anlatırdım onada seni seviyorum değer veriyorum ancak yanlız kalmaya ihtiyacım var gibilerinden sana destek olmasını iste bu konuda. Bu arada içinde bulunduğun durumdan biran önce çıkman dileğiyle.

0|0
    0|0
    • 1ay

yalnız kalmak istediğimi söylüyorum içinde bulunduğum durumdan da haberdar ama inatla vazgeçmiyor bu bencillik değil de nedir?

• 1ay

Bencede öyle anlamıyorsa sen üzerine düşeni yapmışsın sende ona göre davranırsın.

En İyi Kız Görüşü

• "Lütfen, ihtiyacım olsa yalnız kalmak istemezdim" dersin, fazla ısrarcı olmasın, iyi değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• arkadasin kizsa durumu gayet acik anlat derdine deva bilr olabilir erkekse ben belli bir sure yalniz takilicam mumkunse hayat cok uzerime geliyor de o anlar:)

0|0
    0|0
    • 1ay

kız ama derdime deva olmak yerine saçma sapan konuşmalarıyla beni daha da deli ediyo :/

• 1ay

o zaman deki kizim seni bir doverim aklin durur hadi ordan git yanimdan deme bolede git istemiyorum yanimda de yalniz birak beni de iyi degilim de🙄

• iste o da bu yuzden yalniz kalmani istemiyor olabilir

0|0
    0|0
  • Psikolojin neden bozuk?
    Kime ne yaptı?

0|0
    0|0
  • İşim var derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kırmadan güzel bir dille söylemek lazım