Fazla safım ne yapmalı?

Halen halen kurtulamadım bu saflıktan. Çok kızıyorum kendime, kötülerin menfaatin çıkar ilişkilerinin cirit attığı günümüzde saf geldim saf gidiyorum iyi diyenler var sizce iyi tarafı ne? Bence hiç bir iyi tarafı yok bize zarar insanlara yarar.

Güncellemeler:
Çok merak ettiğim bir şey var erkekler uyanık kızlarla hayatını yaşar eğlenirken saf kızlarla evlenmek ister neden?
Saf kızlar genelde fazla zeki olmazlar ya da zekalarını kullanamazlar. Erkeklere sorum böyle kızları eş olarsk tercih eder misiniz? saf+temiz bide onu ekleyeyim. yani saf ama kendini korumuş duruşu olan kendi halinde sosyal olmayan

1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Kimse saf değildir iyi niyetlisin ve iyi niyetini kullanılıyor nekadar iyi olursan okadar kulanırkar tek tapabiliçeğin mesafeni korumak kimsenin iyi niyetini kutlanmasına müsade etmemek hayatında sadece sana iyi gelen insanlar olsun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Ben de safim karsimdakini kendim gibi sanirim. Sikinti yok sen saf kalmaya devam et yeter ki insanlara kendini kullandirma

1|0
    0|0
  • TABİKİ SAF VE TEMİZ KIZLARI TERCI EDERIZ, SAF OLMAK GERIZEKALILIK ya da KÖTÜ BİR ŞEY DEGİL BENCE GÜZEL BİR ŞEY

1|0
    0|0
    • teşekkür ederiz tüm saf arkadaşlarım adına 😊

• SEN NASIL DÜZGÜN KARAKTERLİ ÇALIŞKAN EVİNE BAGLI KARISINI SEVEN SENDGINI GÖSTEREN İYİ BİR EŞ İYİ BİR BABA OLACAGINA INANDIGIN BIR ADAMLA ÖMÜR GEÇİRMEK İSTERSEN BİZDE OYUZDEN SAF VE TEMİZ KIZLARI TERCİH EDERİZ VE SEN HERKEZE KARŞIDA SAF OLMA BU SENSIN DEGISTIREMEZSIN KENDINI AMA BAZI YERLERDEDE KENDINI GELIŞTIREBILIR BAZI SEYLERI AYIRT EDEBILIRSIN UMARIM SEVGILI DEGILDE IYI BİR EŞ ADAYI BULURSUN

• İnşALLAH. iyi niyetli herkes için.

• kazık yedıkce akıllanırsın benım gıbı

1|0
    0|0
  • İyi olmak farklı birşey, kendini başkalarına kullandırmak farklı şeydir. Uysal insan olmalı, ama uysal koyun olmamalı. Fazla saf insan hayatı boyunca darbe yer.

1|0
    0|0
    • Fazla uyanık kızları da erkeksi buluyorum ya

• bu senin iyi niyetliliğinden dolayı istesen ed olamazsın senin mayanda kötülük yok çünkü

1|0
    0|0
  • Yalnız değilsin.

1|0
    0|0
  • Biraz geç sorgulamaya başlamışsın 😂😂😂😂😂😂 yaş Kemale ermiş maşallah

1|0
    0|0
    • Yo çoktan sorguluyorum da kurtulamadık gerçi seviyorum farklıyız 😊

• Saflığıma :)

• ☺️☺️☺️

• Iyi tarafa yok sak kızım

1|0
    0|0
  • Biraz yırtıcı ol

1|0
    0|0
  • Saf değilde şuna iyi niyetli diyelim

1|0
    0|0
  • Yaş aralığın doğru değildir umarım

1|0
    0|0
    • Gayet de doğru.:))

• Kesinlikle öyle yapıyorum zaten

• Gel çay içelim 😃

• Bol bol kitap oku

1|0
    0|0
  • saf olmak aptal olmaktan ya da kasar olmaktan iyidir bende saf bir kadin isterdim ama salak olmycak saftan kastim yani kandirmiycam sevicem

1|0
    0|0
    • Pek zeki değilim galiba ama olgun olduğumu söyleyebilirim. Peki salak diye tabir ettiğin saf nasıl olur sence?

• Anladım güzel. bazı erkekler şunun için saf kız istiyo bence üstüne alınma evli iken kontrol bende olur her haltı yerim gibisinden

• Yok ben temiz kalpli olsun merhametli olaun isterim zaten buaralar bunu aryorum 😀

• Saflık kötü değildir seni iyi niyetli olarak adlandıralım

1|0
    0|0
    • Bu yanlış bana göre aşık olduğum kişiyle evlenmek istiyorum saf ya da cingöz ayrımı yapmadan

• Hayat devam ediyo yapacak bir şey yok

• Aynen öyle 😉

• Bu devirde hic iyi yani yok. Cok is acarsin basina dikkatli ol.

1|0
    0|0
    • Açtım zaten ama ders aldım

• Çok iyi teselli ettin saol 😂

• Uyanık biriyle takil

1|0
    0|0
  • saf kaldı mı ya kızlar erkekleri armagında oynatıyor bu devirde

1|0
    0|0
  • Bende safim özellikle çok değer veriyorum ama kazık yiyorum hep

1|0
    0|0
  • Zor durum haklısın

1|0
    0|0
  • Saf kızlar temizdir lakin gel görki ite kopuğa yar olur bu dünyada adaleti sorgulayaçak kadar aptal değilim neyseki

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 3

• Bencede hiç iyi degilçok üzülüyor insan

1|0
    0|0
  • Ayyy bende çok safım baciim

1|0
    0|0
    • Of ya niye böyleyiz senin ysş küçük ama ondandır