Yeni birilerini tanımak mı yoksa kendi kabuğunuzda yaşamak mı?

Farklı kişilikler, size etki edecek mutlu edecek bazı şeylerden daha fazla mutluluk duymanızı sağlayacak kişiler tanımak ister miydiniz, yoksa kendinizle mutlu musunuz?

0|0
24|5

En İyi Kız Görüşü

• insan ne kadar kabuguna cekilse de bazen dertlesebilecegi oturup konusabilecegi veya sacmalayip eglenebilcegi bir insana ihtiyac duyuyo

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Az insan cok huzur

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• Yenilik şart

0|1
    0|0
  • Kendi kabuğumdayım

0|1
    0|0
  • Gereksiz insan tanimayi sevmem biraz gözlemleyip eger begenirsem tanimayi tercih ederim

0|1
    0|0
  • Ruh haline göre değişir. Yalnız kalmak istiyorsam ne eldeki ne yenisi, ötede dursun. Ama öyle anlar geliyor ki cıvıl cıvıl yeni kapılara koşuyor insan.

0|1
    0|0
    • 1ay

kesinlikle. tamamen ruh hali ile ilgili bazen insan kendine tahammül edemiyor.

• 1ay

Tabi kolay gelsin kardeşim. İlerleyen zamanda fırsat olursa neden olmasın, iyi akşamlar. :)

• 1ay

Teşekkür ederim, iyi akşamlar :)

• Kendi kabuğumda yaşamaya ihtiyacım var şu an
    Herşeyden, herkesten uzak...

0|1
    0|0
  • Kendi halimde devam

0|1
    0|0
  • Ben şahsen yeni birilerini tanidikça daha cok mutsuz oluyorum.. O yuzden kendi mutluluğum beni daha cok hayata bagliyor.

0|1
    0|0
  • Kafa dengi olmayan değişik ruh halinde insanlar tanımak güzel olur

0|1
    0|0
  • Kendi kabuğumda yaşarken yeni insanlar tanımak

0|1
    0|0
  • Evet yeni kişilerle tanışmayı severim.

0|1
    0|0
  • Onlarda gitmeyecekmi diğerleri gibi en iyisi kendi kabuğunda yaşamak

0|1
    0|0
  • Kendi kabuğumda çok iyiyim yeni birilerini değil birini bile tanımak istemiyorum , istemem.

0|1
    0|0
  • yalnızlık

0|1
    0|0
  • yeni birilerini tanımak

0|1
    0|0
  • Kabuk

0|2
    0|0
  • Yeni biri olsa iyi olurdu

0|1
    0|0
  • yenilik güzeldir

0|1
    0|0
  • Farklı insanlari tanimak yoruyor artik beni, kabuguma çekildim hayati dinliyorum😊

0|0
    0|0
  • Yeni insanlar tanımak iyi bir şey, kendi kabuğuna çekilmek kendi kendine zarar vermekten başka bir şey yapmıyor

0|0
    0|0
  • Kendi kabuğumda yaşamak

0|0
    0|0
  • Kabuk iyidir severim kıran olmaz

0|0
    0|0
  • kendi kabuğumda yasamak cunku her gelen beni yaraliyor kimin ne oldugunu artik tek kelime yazmasindan anliyorum o yuzden en iyisi tek kalmak 😢

0|0
    0|0
  • ikiside yeni insanlar tanimayi çok severim ama etrafim çok kalabalıklasinca da telefonu kapatip kendi basima kalmayida severim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yeni insanları tanımak

0|0
    0|0
  • yeni tani.

0|0
    0|0
  • Yeni birilerini tanımak daha cazip

0|0
    0|0
  • Ne kadar uğraşsamda farli kisilere alisamiyorum, isinamiyorum. boyle iyi gibi

0|1
    0|0
Yükleniyor...