Çevremdeki erkekler niye pis?

Abi genelleme yapmak istemiyorum ama şuana kadar tanıdığım temiz erkek en sayısı fazla bir tane oldu babam kardesim sınıftaki arkadaşlarım koku olmasada ya biri dişini fırcalamaz öteki ellerini yıkamaz öbürü bir kıyafeti 10 yıl yıkamadan giyer ağızını kapatmadan öksüren hapşıran Allah rızası için az temiz olun böyle kızlarda var biliyorum ama onlarda Allah rızası için temiz olsun lütfen lütfen dayanamıyorum bir gün otobuste filan birine patlıcam

0|0
0|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Ergenler ekseriyetle boyle..

1|0
    0|0
  • Sana ne nan milletten 😹

1|0
    1|0
  • yok artık :/

1|0
    0|0
  • Sen beni tanımamışsın demek

1|0
    0|0
  • Temizim

1|0
    0|0
  • Aynı fikirdeyim ben bile sinir oluyorum şu dediklerini yapanlara

1|0
    0|0
  • Kişisel bakım onemli

1|0
    0|0
  • rizayi bosverelimde baska birseyi verde elhamdulilah temizim bacinak

0|0
    0|0
  • temizden kastin ne?

0|0
    0|0
    • 1ay

Benimki biraz hastlık gibi ama kastım dişimi fırcalama tırnaklaruını toynağa cevirmeme 2 veya 3 gümde bir duş alma ağızı açık hapsırmama filn

• Ne demişler atalarımı büyük lokma yut ama büyük söz söyleme. Korkarım senin için, sen böyle herife düşecen!

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben öyle biriyle hayatta yapmam etmem demiyorum temiz olun diyorum he öyle biri denk gelirse biraz uğrasırım bakımı için baktım pisliğinde ısrarlı onu pisliğiyle yalnız bırakırım

• Parfümden üç kere fıs fıs fıs yapıyorum deodorant dan baya sürüyorum. Diş falan fırçalayıp çıkıyorum. Elime krem sürüyorum. Benimle karşılaştığını anlarsın -> Nur gibi parlayan bir genç ve guzel bir gülüş 😼

0|0
    0|0
  • iyisi iyilere denk gelmez

0|1
    0|0
  • beni tanımıyor bu arkadaş d.

0|0
    0|0
    • 1ay

Profilinde ellerin kapkara duruyo iyiki tanımıyorum

• 1ay

Bende bmde aynı ve bende bu zamana kadar kimseye ağızın kokuyo diyemedim diyesim gelince tutuyorum

• 1ay

İnsan pis bile olsa pis insan hoşuna gitmez. Gerçi hoşluk bir mesele değil. İnsan kendinden başlamalı bazı şeylere saglık için temiz olan insanlar özgüvenli insanlardır. Kendine saygı duyan insan herşeye herkese duyar.
      Sende o saygı şeysi yok ama oturur zamanla inşallah.

• haklısın ama otobüste birine patlama yoksa seni linç ederler :D

0|0
    0|0
  • Senin kocana acıyorum :P

0|0
    0|0
  • Temizlik imandan gelir muhim mevzu

0|0
    0|0
  • sende öylesin demek ki çevrende ondan çok

0|0
    0|0
    • 1ay

Öyle olsam bundan yakınmam demi yatmadan ayağıma kadar kremliyorum banyodan sonra çıplak ayakla yere bile basmıyorum pislik değecek toz değecek ayağıma diye

• 1ay

hımmm belkide çok pimpiriklisin?

• Temizlik önemli

0|0
    0|0
  • Kocandda öyle olursa görürsün

0|0
    0|0
    • 1ay

Zorla bakım yaptırırım büyük konuşmayım eğer uğraaslarım sonucu değişmezse boşamaya gider iş temizlik şart sağlıklı yaşam için okulda kaç kişinin yüzünden hasta oldum

• 1ay

Boşanmak lafta kolaydır, ailene nasıl açıklayacaksın bu durumu? Ellerini yıkamıyor baba boşanmak istiyorum mu diyeceksin?

• 1ay

Açıklama yapmam gerekmiyor? lafta kolay olabilir dedim ya büyük konuşmayım diye ama haddi aşarsa tekmeyi yer

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...