Sizce bekarlık sultanlık mıdır?

Kişisine göre değişir tabi. Bana göre sultanlık başkasına göre değil. Peki ya size göre?

• Evet
    57% (39)43% (20)51% (59)Oy Ver
  • Hayır
    43% (30)57% (26)49% (56)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

2|2
16|24

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Gir Kanıma Hani Bekarlik Sultanlık "Derdik"... Yetti Canıma Yaşarım Senle Tek Başıma... Demiş Bir Şarkıcı... 😂

0|2
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 15

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 23

• Hayir.. gercek bir aile olmaktir sultanlik.. ama tum kalbini ve dikkatini esine verdikten sonra.. yoksa anlami yok..

0|1
    0|0
  • Bence sultanlık değil, Padişahlık. Hatta Devlet Başkanlığı gibi bişi.

0|1
    0|0
  • Biladerim herşeyi yaşadıktan sonra sultanlıkta kabak tadı vermeye başlıyor inan.. Arada özler tabi insan o sultanlık günlerini ama evlilik düzendir sorumluluktur, anne/baba olmaktır ve bu duyguyu hiç bir sultanlıkta tadamayız diye düşünüyorum.. O yüzden sultanlıkta bir yere kadar be biladerim :)

0|0
    0|1
  • hayir

0|1
    0|0
  • Evlilik güzeldir. Anlayış. Olursa ve birbirine saygı herşey olur. Kadın evün ihtiyacını başka adama söyleyecek değil ya. Kadri bey eşime söyleyemedim ben ona sadece aşk cümleleri kurarım. Bize gelirken şeker tuz 2 ekmek alırmısınız mı diyecek. Evlilik güxrldir.

0|0
    0|1
    • Bu arada kızlar evlenmek istemiyor ilginç bir oylama. Erkekler de evlenmek. Haha hahahhaha. Gözü kör olsun bu politikanın.

• Aramızda yalancılar var bence.

• Eveet 😅

0|1
    0|0
  • Kadınlar için evet.

0|1
    0|0
  • Harika ve korkunçsun yalnızlık gibi..'' yani yalnız olmak hem harika hem korkunç

0|1
    0|0
  • benim icin simdilik mecburiyet

0|1
    0|0
  • çoğunluk böyle

0|1
    0|0
  • bekarlık ozgurluk gıbı gorunsede aslında değil başı boşluk gıbı

0|1
    0|1
  • hayır hep cok da herkes evde kaldım diye niye içerlenir :D

0|0
    0|1
  • ya neresi sultanlık bekarlığın? olsa olsa sefalet olur. yalnızlık kadar kötü bişey olabilir mi? Allah bile Adem'i bence kendi yalnızlığına ortak olarak getirmiş sonra tabi ortalık karışınca arkadaş kazığı gibi düşün, kovuyor ademi.

0|0
    0|1
  • sultanlıktan sıkıldım artık demokrasi gelsin istiyorum :)

0|0
    0|1
  • Yok ya bunlar avuntu

0|0
    0|1
  • Para verseler evlenmem Bı daha 😱😱😱

0|1
    0|0
  • Sadece çoraplarımı bulmak için bile evlenesim geliyor bazen

0|0
    0|1
  • Durumdan duruma değişiyor bence :D

0|1
    0|0
  • Hayır değil

0|1
    0|0
  • Sultanın bir eli yağda bir eli balda olur benim bir elim çöpte bir elim kepçede

0|0
    0|1
  • Sultanlığın daniskası..

0|0
    0|1
  • Bekarlık tek başına iktidar olmaktır 😀 evli olunca muhalefet partisi oluyo 😂😂

0|0
    1|1
  • gerçekten bekarlık daha iyi.

0|1
    0|0
Yükleniyor...