Sizce bekarlık sultanlık mıdır?

Kişisine göre değişir tabi. Bana göre sultanlık başkasına göre değil. Peki ya size göre?

• Evet
    57% (39)43% (20)51% (59)Oy Ver
  • Hayır
    43% (30)57% (26)49% (56)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

2|2
16|24

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Gir Kanıma Hani Bekarlik Sultanlık "Derdik"... Yetti Canıma Yaşarım Senle Tek Başıma... Demiş Bir Şarkıcı... 😂

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Başkanliktir

1|1
    0|0
  • Evlendikten sonra hayırdır diye kaydetmiş 😂😂😂 en çok o kısma güldüm 😂

0|1
    1|0
  • Şu evlilik çok abartılıyor. Evliliğini elinde tutamamış beylerin cümlesi. Ben nedense evli ve mutlu abilerde amcalarda bu cümleyi duymadım. Varsa "kız peşinde koşturan işsizler", varsa "boşanmış abiler"... Hep bunlardan duyuyoruz.

0|0
    0|1
    • 1ay

Ne işsizim ne boşanmışım ... ama korkuyorum genelleme yapma kardeşim evlilik çocuk oyuncağı değil zor iş sorumluluk gerektirir bekarkan yaptigin şeylerden vazgeçmen gerekir...

• 1ay

@AlmaHatun kiz peşinde koşan issizler ne lan. Siz kizlarin peşinden kosana issiz diyorsaniz bu kizlara hakarettir kiz peşinde kosana değil.
      Ne tuhaf kizlar var

• 1ay

@CuteReaper tamam kanki👍

• Evet 30 sene sonra evlenicem şimdilik iyi 😄😄😄

0|2
    0|0
  • evlilikte iyi ama bekarlık daha iyi ya

0|2
    0|0
  • Evet sorumluluğun yok akşam koca beklemiyo sun yemek hiçbirsey yapmak zorunda değilsin daha ne olsun 😀

0|1
    0|1
  • Kendi donunu yıkayan sultan hiç görmedim ben 😂

0|0
    0|1
  • aynen.

0|1
    0|0
  • Evde kalin siz

0|0
    0|2
  • tabiki evet :D

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • sorumluluk olmadığı için evet sultanlıktır :D

0|1
    0|1
  • Tabiki ayol..

0|0
    0|1
  • Sultanlık ufak bir ülkeyi yönetmek gibi bence daha büyük bir ünvan olmalı

0|0
    0|1
  • Yaşadığım ilişkinin evlilikten pek farkı yok ama yine de resmen evlenmek istemiyorum

0|0
    0|1
    • 1ay

yaşıyacağını yaşamıssın zaten bencede evlenip de adamın huyunu suyunu değiştirme sende pişman olma

Erkekler Ne Diyor 23

• Hayir.. gercek bir aile olmaktir sultanlik.. ama tum kalbini ve dikkatini esine verdikten sonra.. yoksa anlami yok..

0|1
    0|0
  • Bence sultanlık değil, Padişahlık. Hatta Devlet Başkanlığı gibi bişi.

0|1
    0|0
  • Biladerim herşeyi yaşadıktan sonra sultanlıkta kabak tadı vermeye başlıyor inan.. Arada özler tabi insan o sultanlık günlerini ama evlilik düzendir sorumluluktur, anne/baba olmaktır ve bu duyguyu hiç bir sultanlıkta tadamayız diye düşünüyorum.. O yüzden sultanlıkta bir yere kadar be biladerim :)

0|0
    0|1
  • hayir

0|1
    0|0
  • çoğunluk böyle

0|1
    0|0
  • Evlilik güzeldir. Anlayış. Olursa ve birbirine saygı herşey olur. Kadın evün ihtiyacını başka adama söyleyecek değil ya. Kadri bey eşime söyleyemedim ben ona sadece aşk cümleleri kurarım. Bize gelirken şeker tuz 2 ekmek alırmısınız mı diyecek. Evlilik güxrldir.

0|0
    0|1
    • 1ay

Bu arada kızlar evlenmek istemiyor ilginç bir oylama. Erkekler de evlenmek. Haha hahahhaha. Gözü kör olsun bu politikanın.

• 1ay

Aramızda yalancılar var bence.

• Eveet 😅

0|1
    0|0
  • Kadınlar için evet.

0|1
    0|0
  • sultanlıktan sıkıldım artık demokrasi gelsin istiyorum :)

0|0
    0|1
  • Harika ve korkunçsun yalnızlık gibi..'' yani yalnız olmak hem harika hem korkunç

0|1
    0|0
  • benim icin simdilik mecburiyet

0|1
    0|0
  • bekarlık ozgurluk gıbı gorunsede aslında değil başı boşluk gıbı

0|1
    0|1
  • hayır hep cok da herkes evde kaldım diye niye içerlenir :D

0|0
    0|1
  • ya neresi sultanlık bekarlığın? olsa olsa sefalet olur. yalnızlık kadar kötü bişey olabilir mi? Allah bile Adem'i bence kendi yalnızlığına ortak olarak getirmiş sonra tabi ortalık karışınca arkadaş kazığı gibi düşün, kovuyor ademi.

0|0
    0|1
  • Hayır değil

0|1
    0|0
  • Para verseler evlenmem Bı daha 😱😱😱

0|1
    0|0
  • Sadece çoraplarımı bulmak için bile evlenesim geliyor bazen

0|0
    0|1
  • Durumdan duruma değişiyor bence :D

0|1
    0|0
  • Yok ya bunlar avuntu

0|0
    0|1
  • Sultanın bir eli yağda bir eli balda olur benim bir elim çöpte bir elim kepçede

0|0
    0|1
  • Sultanlığın daniskası..

0|0
    0|1
  • Bekarlık tek başına iktidar olmaktır 😀 evli olunca muhalefet partisi oluyo 😂😂

0|0
    1|1
  • gerçekten bekarlık daha iyi.

0|1
    0|0
Yükleniyor...