Melez olmak kötü birşey mi?

Benim babam pers ( yani fars) annem azeri. Farslar görünüşçe azerilerden ve ya türklerden pek farklı olmadıkları için kimse pek anlamıyordu. Kumral saçlı açık tenli birisiyim. Hatta hafif rus aksanımla (annemden geçmiş) rus olduğumu da sananlar vardı. Fakat bir keresinde tarih dersinde farslar hakkında bir konu vardı. Istemsizce ben de farsım dedim ve hemen sanki uzaylı görmüş gibi bakakaldı. Daha sonra aslında melez olduğumu söyledim ama yine de pişman ettiler. Şimdi artık türkler hakkında bir konu olduğunda sen farssın seni ilgilendirmiyor. Aa demek ki fars olduğun için böyle garip konuşuyorsun falan diyorlar. Kötü birşey mi melez fars olmak? Fars kızları genellikle güzel görünümlü olurlar fakat çoğu kişi sevmez. Keşke ruslara duyduğunuz saygının yarısını bize duysanız.

0|0
5|9

Erkekler Ne Diyor 9

• Günaydın Melez Kız,

Ne güzel kardeş uluslararası bir kızsın. Her kandan var. Merak etme ben hepinize saygı sevgi ve muhabbetlerimi iletiyorum, sen o ciğerci kediler bakma.

1|0
    0|0
  • Asla ırka , renge , dine , millete göre insanları ayırmam herkes eşit benim gözümde

1|0
    0|0
  • Güzel bir şey. Ben severim.

1|0
    0|0
  • Takılma bunlara bende yarı yabancilik var herkes saf kan kendi irkindan değil zaten

1|0
    0|0
  • Hayır kötü değil, aldırış etme

0|0
    0|0
  • ya neden suc olsun ınsan ırkı dıye bırşey yok herkes aynı anadan babadan geldı dunyaya

0|0
    0|0
  • Değil

0|0
    0|0
  • kimse hangi milletten doğmak istediğini seçemiyor, insanları bu şekilde ayırmak yanlış bence. insanları nerede veya kimden doğduklarıyla değil doğduktan sonra neler yaptıklarıyla yargılamak gerek ama gençlerin bu olgunluğa erişmesi biraz zaman alıyor. herkes erişecek diye bir şey de yok tabi :)

0|0
    0|0
    • 1ay

Insan kırılıyor ama

• 1ay

gençler ve ergenler biraz patavatsız ve kırıcı oluyor haklısın. ama araştırsan kendi soyu da kim bilir nereden çıkar. saf ırk diye bir şey yok.

• kırma diye alay edebilirler

0|0
    0|0
    • 1ay

Kırma ne demek

• 1ay

alay hakaret etmek amacıyla melezlere söylenen kötü söz

Kızlar Ne Diyor 5

• neden kotu olsun insanin elinde degil ki kendi ırkıni secebilmek

1|0
    0|0
  • Bence çok güzel bişy, böyle arkadaşlarım vardı ve çok ilgi görüyorlardı