Türk insanı neden fiziksel görünüşüne önem vermiyor?

Çuvaldızı kendimize batırma zamanı.
Şöyle etrafıma bakıyorum. Giyinmeyi bilmeyen bir güruh var. Kızlar yine erkeklere göre daha iyi durumda olsa da tatmin edici değil.
Fiziğe gelince durum daha vahim.
Spor yapmama alışkanlığı kızlarda kuru göte sebep oluyor. Üzerine genetik geniş kalça eklenince, kuru göt geniş kalça ikilisi akıllara zarar bir kusuru doğuruyor.
Çırpı gibi kollara sahip erkeklerin göbeği var. O kadar biçimsiz, uyumsuz bir vücut tipi ki.

0|0
20|11

En İyi Kız Görüşü

• Yoo ben spor yapıyorum dengeli beslenmeye çalışıyorum ama sadece çalışıyorum

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kendileri basen yapıp erkekleri spor yapmamakla aşağılayan Türk kızlarına söyleceğim tek şey: herkesi kendin gibi görme artık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Bir de kötü olan tarafı insanlar vücut tipini bilmiyor, bilse de vücut tipine göre nasıl giyineceğini bilmiyor.
    3 senede 6 kilo aldım. Hala sınıf arkadaşlarım 47 kilo olduğumu sanıyor. İşte giyimin gücü.

0|0
    0|0
  • Baskasını bilmem ama ben veriyorum. Kendime bakıyorum

0|0
    0|0
  • Bu ülkedeki 15-30 yaş arası kadınlar kadar kıyafete, giyinmeye zaman ve para harcayan insan yoktur sanırım. Erkeklerde o yolda ayrıca. Ama spor olmayınca olmuyor eğreti duruyor maalesef.

0|0
    0|0
  • Çok haklısın acilen değişmem gerekiyor

0|0
    0|0
  • Kizlarda genis kalca normal akdeniz kadiniyiz yapacak birsey yok biraz da allah vergisi. Spor yapmayi sevmiyoruz bu yil biraz pilates yaptim ama yok cok zor geliyor ya. Erkeklere gelince evet daracik omuzlar ve göbek hic cekici degil

0|0
    0|0
  • Kavanoz cikolatayi gumletirken denk geldi haklisin ama cogunlugu desek ve genelleme yapmasak daha iyi olur

0|0
    0|0
  • Bu yalnızca Türk insanının değil bütün insanların dikkat ettiği bir şeydir. Dış görünüşe önem veririz çünkü gelecekteki çocuğumuzun yakışıklı ve güzel birisine benzemesini isteriz.

0|0
    0|0
    • 1ay

Pardon soruyu yanlış anlamışım. Türkler mi dikkat etmiyor bacak aldıran oğlanlar var ne diyorsun sen?😂

• bir kere bu görseldeki kiz bence gayet tatli hatta saclari masali, düz olsa eminim beğenilirdi. Ayrica bence dis görünüşe önem veriyoruz

0|0
    0|0
  • Doğru tespit

0|0
    0|0
  • kuru göte geniş kalça tanımını biraz daha açar mısın

1|0
    0|0
  • Beyinsiz bir suru insan war onlar daha wahim durumda

0|0
    0|0
  • İşlerine gelmiyor.

0|0
    0|0
  • Böyle bir milletiz işte memnun değilsen gözlerine perde tak gez

0|0
    0|0
  • yine bir genelleme...

0|0
    0|0
  • Avrupada obez ona ne diyecen

0|0
    0|0
  • Yemek yemek özellikle zararlı şeyleri yemek daha mutlu ediyor beni

0|0
    0|0
  • Biz boyna yiyelim :)

0|0
    0|0
  • He yabancılar her gün contür yapıp çıkıyor zaten. Yapma cidden. Sokakta 0 makyajla dolasiyorlar. Makyaj onlar icin ozel gunlerde yapilacak bir sey. ben Türk kızları kadar bakimlisini görmedim (erkeklerde de bakımsızi çok bakımsız dogru). Yabancı kızlar tek bir bakim konusunda Türk kızlarını geçer o da kıl muhabbeti...

0|0
    0|0
  • Bence veriyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bende kopek var eyvallahda kasda var sirt var omuz var gogus var kalca var hic ben kendi seviyemdeki turk kizi goremicemmi be en iyisi 1,50boy 45 50 kilo hic guclu uzun boyle yapili turk kizi yok ahmina kyim

0|0
    0|0
  • aa onlar prenses ve onun gibi insanlar 190 boyunda esmer yemek yapabilen romantik yakışıklı zeki erkekler le beraber olmalı 170 erkek ne yha 12-13 cm penis nedir yha gibi cümleleri de en popüler cümleleridir

0|0
    0|0
  • zeka zayıf olunca.

0|0
    0|0
  • Obezitenin abd daha yüksek olduğu gerçeği unutma tvde gördüklerin istisna Avrupalıların cogunlugu turk kızlarının güzel olduğunu kabul etmişler ayrıca kötüde olsa kurban olsunlar turk kızlarına

1|0
    0|0
  • verırım

0|0
    0|0
  • biz türkler olarak dışa degil içe bakarız dışı herkez görür ama içi seven bilir

0|0
    0|0
  • ataerkil milletizde ondan

0|0
    0|0
  • Sadece fiziksel görünüşe degil normal fizikle de pek alakamiz yok. keza olsaydi marsta biz olurduk

0|1
    0|0
  • Çok güzel bu kız :)) bnceee

0|0
    0|0
  • Herkes spor yapıp vücut yapacak diye bir kural yok.

1|0
    0|0
Yükleniyor...