Sizce napsamm yardımmmmm?

Mahallemizde bana aşık olan bir erkek var ama ben onu istemiyorum hoşlanmadığım için. akşama annem komşularla onlara gidecekler akşam gezmesine bende gitsem mi yanlış anlar mı annesi falan? yoksa hiç gitmeyeyim mi?

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• Gitsen yamanmaya çalışıyor derler, gitmesen utanıyor derler... Yani gitsen de gitmesen de sonuç pek farklı olmuycak senin için. Ama gitmemen yinede bir tık daha iyi olur senin için

0|0
    0|0
    • 1ay

gidince niye yamanyaya çalışıyorum olsun? o beni istiyo ben değill

• 1ay

Tamam biliyorum onun sevdiğini. Yamanmaya çalışıyordan kastım şu; onunda gönlü var demek ki olmasa gelmezdi derler ya da kendi oğullarını yüceltmek için kızın peşinden koşturuyor demezlerde kız bunun peşinden koşuyor öyle olmasaydı eve gelirmiydi yamanmaya çalışıyor ki geliyor derler... Kadınları benden daha iyi bilirsin derler dimi :D

• 1ay

işte böyle derler diye korkuyorum ya. öff annesinide seviyorum çok tatlı kadın ama oğluna bir türlü ısınamadım :(

En İyi Kız Görüşü

• kanka tabiki gitmeeeee. gtmezsen tavrini belli edersin ama gidersen bildigin açık kapi birakms olursun anasi da laf eder sonradan. madem sevmiyordu da ne geziyordu buralarda dye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Git meee

0|0
    0|0
  • Hiç gitme. Çocuğa umut verirsin.

0|0
    0|0
  • bir Caya Çıkalım

0|0
    0|0
  • hoşlanmadığın birinin evine neden gidersin? gittin diyelim nasıl erkekmiş aranızda mı oturuyor

0|0
    0|0
  • Gitme gidersen sana yavşar yine

0|0
    0|0
  • gitme pas verdin sanar

0|0
    0|0
  • kir dizini otur evinde

0|0
    0|0
  • gitme. . .

0|0
    0|0
  • siz hangi mahallede yaşıyosunuz öyle annen ve arkadaşları da sen de baya cahilsiniz sanırım

0|0
    0|0
    • 1ay

ne varki bunda gayet doğal bişey

• 1ay

annenle komşuya gitmen çok doğaldır. bunu yanlış anlayabilmesi insanların çok saçmadır senin bunu düşünmen bile saçmadır. annenle gezmeye gittin diye oğlunu istediğini düşünmeleri ayrı bir komedidir. çocuğu istesen reddetmezsin. en iyisi sen naap biliyor musun taşın o mahalleden :D

• Gitme.

0|0
    0|0
  • Gitme bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Gitme ne gerek var dersim var de kal evde

0|0
    0|0
  • Git bence seninde aklın onda çünkü hazır oda seni istiyorken yarın birgün sen onu istediğinde o seni istemeyecek başkasına gidecek sonra hasetinden çatlarsın

0|0
    0|0
  • gitme bence

0|0
    0|0
  • Gitmek istiyosan git istemiyosan gitme

0|0
    0|0
  • Gitme. Umutlanabilir

0|0
    0|0
  • gitme umutlandırma çocugu