Siyasi Konulara Net Açıklama?

Arkadaşlar muhalifler var iktidara yakin olanlar var, cumhuriyeti savunanlar var şeriati isteyenler var. Çok fikir ayriliklarimiz var, tabiki her konuda anlasamayiz ancak istedikleride bu. Bizi bize kirdirtmak. Ne kadar farkli dusunsekte akp li olsun chp li olsun mhp li sp li ne olursa olsun bu ülkenin iyiligini gozetelim. Ben şahsen chp liyim ancak kemal k.'nun yaptigi yanlis biseye akp ye inat olsun diye dogru demem ya da savunamam, aynisini akp li kardeslerden de bekliyoruz. CB ni veya akp li yoneticiler de tutarsizlik varsa ve muhalif bize saldirir o yuzden yanlis demeyelim demeyin. Diyin ki akp de kendini duzeltsin hak hukuk yerinde ve en iyi şekliyle olsun. Allah icin 20 yasindayim hayatimdan supheliyim ve egitim konusmam gerekirken siyaseti Milletvekilleri. kadar bilir oldum. Allah rizası icin tartisin ama herkes kendi dusuncelerinide empati yaparak gozden gecirsin ulkeyi akp mhp chp farketmez kim yonetirse yonetsin ama Türk Evladı olsun hain olmasin yeter. Biz birlik oldukca partilerdeki hainlerde aciga cikar. Ayrilmayin birleşin...

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes sen gibi dusunse keske bende partici degilim akpci degilim ama herseyede akp o bu suclu demek ulkeyi kotuye goturur

0|0
    0|0
    • 1ay

dedigim gibi ben chp liyim ama Türküz, müslümanız hamdolsun be kardeş

• 1ay

Boyle olmali adamlar sirf tayyibi sevmiyo diye herseyine bir kulp uydurup herseyine karsi hayir madem tuttugun partinin iyi biseyini soyleseler akp kotu chp mhp hdp cok mu iyiydi iktidarda kim varsa yapcak bisey yok

• 29gün

eyvallah kardeşim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...