Anne baba olunca kızınızın/oğlunuzun sevgilisi olmasına izin verir misiniz?

İzin verirseniz kaç yaşında izin verirsiniz?

• Evet 🤔
    74%(67)64%(105)Oy Ver51%(38)
  • Hayır 🤔
    26%(23)36%(60)Oy Ver49%(37)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bence kendını tam anlayana kadar maddi ve manevi kendını ıdare edecek yaşa kadar izin vermem. Sorun zaten bu ya anne ve babaların cocuklarını serbest bırakması cinsellik bir tabu degil ama bunu yaşmanın bir yaş sınırı var mı yok mu bilinmez ama bence olmalı? 14 16 17 yaşlarında hamile kalan kız cocukları ve yine aynı yaşta cükünü yeni keşfetmiş erkek cocukları.. soruyorum sıze erken degıl mı?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benden gizli bişeyler çevireceğine haberimin olmasını isterim. Benimde tanıdığım biri ise olabilir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Her şeyi bana anlatirsa neden olmasın?

3|0
    0|0
  • Vallaha okulunu bitirsin mesleğini alsın ondan sonra hayatını garanti altına almadan ayy şununla gezeyim şununla fingirdeyim yok o an içinden bana küfredecek ama ilerde dua edecek
    anasını satayım eski jenerasyonda evlat yetistirdim sanıyor teknoloji yok özel kanal yok internet yok, uydu yok, akıllı telefon yok, şimdi çocuk yetistirmek çok zor alternatif çok fazla çünkü kızlar erkekler hepsi kalemden çıkmış herkesin yarım saatliginede olsa ünlü oldugu bir dönemde yaşıyoruz çek bir video koy youtube'a tüm türkiye tanıyor seni eypio&burakking

2|0
    0|0
  • Kizima elimden geldiğince kaliteli ve ağır başlı olmayı öğretirim. O zamanı geldiğinde onu çok sevecek birini seçer. Tabi 18 yaşından sonra olmasını isterim. Gizli saklı olmasindansa gozetimim altında olması tercihimdir. Oglanida sair ruhlu yetistirebilirsek can yakmaz herhalde

3|0
    0|0
  • İki kız babası olarak evet dedim.

5|0
    1|0
  • Vermem. Elimin tersiyle agzinin ortasina bir koyarim sinek gibi duvara yapisir evel Allah

2|0
    1|0
    • sevgili neymis buzamanda günah haklisin bende döverim bizimde olmadi flört bisey kimseyle

• benım haberım olursa evet

1|0
    0|0
  • 18 yasindan sonra olabilir. tanistirirsa daha iyi olur hatta içim rahat eder

1|0
    0|0
  • Bakarız

2|0
    0|0
  • ben kızıma da oğluma da 18 yaşına gelene kadar sevgilisinin olmasına izin vermem. olduysa da kabullenirim.

1|0
    0|0
  • Benim ne olup bittiği elemanın kim olduğu vs vs gibi konulardan haberdar olmam şartıyla izin düşünülebilir.

1|0
    0|0
  • hayir

1|0
    0|0
  • Kızıma zor 😂😂

2|0
    1|0
  • o gün gelince düşünürüz

1|0
    0|0
  • Hiçbir zaman:/

1|0
    0|0
  • izin vermesek bisey degiscekmi?

1|0
    0|0
  • Zinhar olmaz :)

1|0
    0|0
  • Karışırım

2|0
    0|0
  • hayır..

1|0
    1|0
  • İzin vermeyenleride görüyoruz türban altından neler yapıyorlar baskı altında.

3|0
    1|1
  • 18 anca

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 26

• 18'inden önce bulaşmasa çok mutlu olurum. Hatta benimle bunu paylaşabileceğini de bilmeli

1|0
    0|0
  • Veririm tabi kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz

1|0
    0|0
  • 16 yaş iyi bence. O zamana kadar gerekli bilinci aşılayabilirim bence.

1|0
    0|0
  • belki 19 ve sonrası

1|0
    0|0
  • Ben izin vermesem bile iş onda bitiyor

1|0
    0|0
  • Kaç yaşında olduğuna göre değişir tepkim bir de babasına şutlarım o düşünsün 😒

1|0
    0|0
  • Vermem sanirimda dinlerler mi bilmem bu yuzden veririm en azindan yedikleri b. ku bileyim -,- sonuc itibari ile ben vermesemde gizli yaparlar zaten verirdim ya verirdim

1|0
    0|0
  • Niye vermiyim hayatını istediği gibi yasiyabilir benim sevgilim olmıycak yani onun hayatı onun kararları ama bir şeyi öğretirim bu hayatta tek güvendiği şey kendisi olsun

1|0
    0|0
  • git yap demem ama olursada arkadaşça yaklaşırım heralde ya da terlik de fırlatabilirim ruh halime bağlı

1|0
    0|0
  • tabi ki evet izin vermesem gizli gizli yapicak haberim olsun hic yoktansa benimle paylaşsın her şeyini. yaşa gelicek olursak bilemedim lise olabilir iste

1|0
    0|0
  • Evet ama duzgun ve kendisine gore biri olduktan sonra tabiki izin verirdim.

1|0
    0|0
  • verırım

1|0
    0|0
  • Erkeklerin yarısı hayır izin vermem demiş ama kendileri yana yakıla sevgili arıyor. Sizin amacınız başka demek ki o yüzden izin vermiyorsunuz.

1|0
    0|0
  • ben izin versemde vermesemde illaki olucak. o yuzden benimle paylaşmasını isterim

1|0
    0|0
  • 17 yaşlarda izin veririm

1|0
    0|0
  • Tabi ki

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • ilkokulda ortaokulda asla, ama lisede haberim olursa neden olmasın. 😂

1|0
    0|0
  • İzin vermek biraz saçma, benden bunun için neden izin alsın ki hayat onun hayatı.

1|0
    0|0
  • Verirsem de sevgilisi olur vermezsem de ben yine hayir diyeyim

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    6
Yükleniyor...