Kızları neden bu kadar kafanızda büyütüyorsunuz?

Kızları neden bu kadar kafanızda büyütüyorsunuz? Üstün bir tarafları yok normal insanlar bazı hemcinslerim kızlara acayip yüz veriyor abi biraz sert yapın bu kadar değer vermeyin ya o kadar da önemli değiller bir espirileri yok hepsi tualete falan gidiyor yani pis bile sayılırlar uzun tırnaklarla tahret alan bir kızı nasıl sevelım biraz mantıklı düşünün kankalarımm :D

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Erkekler fazla önemsiz varliklar kanimca. Olmasalar da olur hani.

0|1
    0|0
    • 1ay

bizsiz doğuramazsınız dostum

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü insanlar kendilerine değer vermiyor.

Bu nedenle de karşı cinsi ulaşılmaz görülmesi normal. Ancak kişilik gelişip karakter oturunca sinek gibi her bokun üstüne konmaması gerektiğini öğreniyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kuyruk acisi nekadarda belli eder kendini😃😂 ooooohjhhj sanaaaa!!!

1|1
    0|0
    • 1ay

yok be valla bir acım falan yok objektif olarak yazdım bir sorunum yok yani herhangi bir kızla sadece bende eskiden kızları böyle cok büyük bişey görürdüm ama normal sıradanlar sadece kokuları biraz daha degişik o kadar.

• 1ay

Kokulari😀😄 sen sakamisin ya.

• 1ay

ne erkeklerin kokusu farklıdır kadınları ki farklı yanlıs bir şey mi diyorum madam?

• O zaman burayada gelme 😄

0|1
    0|0
    • 1ay

ıyıde burdaki amacım karı kız diil ki kafa dagıtıyorum öyle

Erkekler Ne Diyor 5

• Kafasına sikalim mi ağam?

0|1
    0|0
  • enteresanlar çünkü

0|1
    0|0
  • Cinsiyet ayrımı yapanlara karşıyım. Olaylara iyi insan, kötü insan olarak bakıyorum. Hadi eyvallah..

0|1
    0|0
  • Yokbe biz çok büyütüyoruz gönlünü vermedin mi bir b0k yapamaz

0|1
    0|0
    • 1ay

aynen öyle hanı bı espirileri yok sadece fazlalık var üstte altta da eksiklik var bu normal erkek gibi anasını satim

• Aynen öyle gardaşım. : )

0|1
    0|0
Yükleniyor...