Kadınlar bu hayattan ne isterler? Sadece ilişki bakımından veya karşı cins ile ilgili değil. Genelleme yapacak olursak kadınlar nelerden hoşlanır neleri kendilerinde isterler? Bir kadını mutlu etmek çok da zor olmasa gerek ama sürekli mutsuzluklarıyla ön plandalar. Arkadaşlar KADINLAR NE İSTER?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Ne istiyorum biliyor musun lanet İngiliz aksanı olan mavi gözlü beyaz tenli uzun boylu bir adam beni sevecek ve biraz deli bir adam :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kadinlar , kadinlarin ne istediklerini bilen bir erkek isterler ama sorsan kendileri bile ne istediklerini bilmezler. Arkadasim Kadinlar Cok Sey İsterlerrr.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bunu hiç bir zaman tam olarak kimse bilemez ama başlıca saygı sevgi ilgi para ve huzur isterler her kadın aynı değildir kimi sadece mutluluk kiki sadece para kimi sadece başarı vs ister ama genelleme yaparsak aslında hiç kafani yorma ya 🙄😉😀

0|1
    0|0
  • huzur, ilgi, şefkat, sevgi, yeri geldiğinde çocuk gibi simartilmayi, değer görmeyi, sadakati, anlayışı, ve gerçek aşkı bana gore.. bunun gibi şeyler

1|1
    0|0
    • 1ay

İstemediğiniz bir ben miyim yani 😂

• 1ay

Seçimlerin yanlıştır belki de. öncelik maneviyattir daha sonra maddiyat tabi bu kişiden kişiye değişebilir.

• Yeter be kadınlar ne ister yok bilmem ne kadın insan işte ve her insan farklıdır!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bilinmez !.

0|0
    0|0
  • ne ister=)

0|0
    0|0
  • maddi refah

0|0
    0|0