Askerlik yapanlar bakabilirmi?

Manisa kırkagaç komando birligine askere gidicektim aciliyetten böbrek taşı amilyatı olmak zorunda kaldım ve at nalı böbregim oldugu ortaya cıktı. normalde yapabilirdim egitimi ama amilyattan sonra böbregimin çürüme imkanı olabilirmiş diye komando olman imkansız dendi ve yarın üroloji heyetine cıkıcam sizce nasıl bir karar verilir daha önce böyle birşeyle karsılaşmıs yakınınız veya yaşayan varmı?

Güncellemeler:
1ay üroloji ve göz heyeti gidemez demiş gerisi gidebilir demiş gidiyor muşum manisa kıragaça komando olarak askeriye bile karara şaşırdı

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Kardeşim de acemi birligini orada yaptı. Zor bir yer. Senin durumunu bilmiyorum.
    @ansur

0|1
    0|0
    • 1ay

hmm abla. zor bir yer ve bu böbrekle kesin yapamazsın egitim diye kagıdı yazdı zaten abla ama yarın tam sonc belli olucakta sizce nasıl bir karar verilebilir diye düşünüyorum çünkü bizde asker yapmayana kız verilmez benimde yapmam lazım :D

• 1ay

Yarım insan görenden kiz miz alma zaten esek herifler:) Geçmiş olsun.

• 1ay

teşekkür ederim abla

En İyi Erkek Görüşü

• Geçmiş olsun kardeş böyle bir durum yasamadim ama heyetten olumlu cikmiyabilir

0|1
    0|0
    • 1ay

ben zaten askere gitmek istiyorum da abi mesela manisa yerine baska yeremi yollarlar bu konuda emin olamadım

• 1ay

Hayırlısı bakalım sorunu güncelleme veya özelden yaz haberim olsun merak ettim

• 1ay

tamam abi yarın kesin haber veririm size

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeşimin eğitim için uygun olup olmayacağını bilemem ama umarım sağlık açısından ilerisi için bir sıkıntı yoktur diye umuyorum. Geçmiş olsun. Bu arada heyet tahminimce sana askerlik yapması sakıncalıdır şeklinde karar da verebilir. Bu oldukça yüksek ihtimal.

0|1
    0|0
    • 1ay

eğitim kesinlikle yapamazsın diye vericekmiş zaten. ama ben askerligimi yapmak istiyorum olmadı bilgisayar mezunuyum zaten lise karargahta falan nasıl oldugu önemli degil ama yapıcam vatani borç sonucta. ama gerçekten nolur bilmiyorum abi manisa yerine baska yere yollama sansları falan olabilirmi

• 1ay

bunları yarın heyete de belirtirsen senin için iyi olur.

• 1ay

tamamdır teşekkürler abi

• paraiyel nefrektomi + takip

0|1
    0|0
Yükleniyor...