Çözüm önerir misiniz, oda arkadaşım beni delirtmek üzere 😬😠😠?

Bıktım ya. bir ders çalışıyorum, malum vize haftası. Bir sürü konum var çalışmam gereken. Oda arkadaşım cahil cahil konuşup canımı sıkıyor. Bir insan bu kadar aptal olamaz ya.. Hiçbir konuda bilgisi yok. Ve o kadar bilmişlik taslıyor ki... Bir yandan ders çalışmaya çalışıyorum. Bir yandan bıt bıt soru sorup duruyor. Hemşirelik okumaz olaydım. Sağlıkla alakalı her sorununu bana soruyor. Bir şey desem kırılacak. Ne yapacağımı şaşırdım. Çözüm önerir misiniz :( ?

0|0
9|5

En İyi Erkek Görüşü

• İçeri girer girmez gergin ve sinirli ol yanına gelip nen var deyince vizelerden yüksek almam lazım yok ailemle kötü olcam de ve hemen çalışmam lazım de ve otur 😉

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sınavlarım bittikten sonra tartışalım de. güzel bir şekilde anlat kırılıyosada sktrgitsin grizekalı atalarlandım şu an jsbdjsbd

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ona hemşire işareti yap ☝şişşşşş de
    Hhala susmuyosa ağzına iki tane cak şapalağ✋✋

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun bence kırıcı olmalısın kendini düzeltsin :D

0|0
    0|0
  • Baska yerdr ders calis

0|0
    0|0
  • Bozup atacaksin ders daha onemli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• derdini ona soylemelisin. ya canım benim ders calismam lazm, sen sorularini bir kagida yaz. ben toplu olarak cevap veririm vizelerim bitince de.. aglamayan bebege emzik yok canım . mutlaka ona soyle. boyle yusssuzler anlamaz onun dilinden konusman lazm

0|0
    0|0
  • Kafasına tekme at

0|0
    0|0
  • Benimde oda arkadaşımla sorunlarım var

0|0
    0|0
  • Ders çalışıyorum sonra konussak olmaz mi de

0|0
    0|0
  • Uyar

0|0
    0|0
  • Otur konuş ciddi ciddi

0|0
    0|0
  • carp agzina

0|0
    0|0
  • Nerde okuyosun 😂

0|0
    0|0
    • 1ay

Tokat (okumaz olaydım)

• 1ay

Oha hahahha 😂 sjsjjsjs

• 1ay

Yani ders çalışmanu engellemiyorsa çok da şey yapma kırma kalbini bosber konuşmak istiyorDr belki

Yükleniyor...