Amerikan Askerlerinin kaslı güç ve cüsseli olmasının nedeni ne? Neden bizimkiler cılız kalıyorlar?

Amerikan Askerlerinin kaslı güç ve cüsseli olmasının nedeni ne? Neden bizimkiler cılız kalıyorlar?

0|0
8|33

En İyi Erkek Görüşü

• bizim askerlerimiz dağda kuru ekmek yerken amerikan askerleri et, protein içinde yüzüyor, bizim askerimiz sabah 2 zeytinle dağa giderken onlar 1 saat enerji dolu besleniyor, bizde spor sırf yapmış olmak için yapılırken, onlar hakkını verip salon düzeyinde spor yapıyor, arkadaşım Amerika'da bir kızla beraber rütbeli asker kız, gerçekten çok farklılık var

0|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bizimkilerinde yüreği cüsseli ve kasli

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Ben onlarla 24 gün tatbikat yaptım müşterek teknoloji askerleri sadece.. teknoloji olmasa hepsi bir maymun asker olur sakın filmlere bakıp aldanmayın..

0|0
    0|0
  • Hepsi aynı degil sen tvde gördüklerinle konusuyorsun ayrıca genetik farklılıklar elbet etkili ama genele yayarsan bizdeki askerlerde de gayet cüsse var sadece o yeni askere giden erlerde olmayabiliyor ama onlarda daha cocuk acıkcası kardeşim sorun biraz sacma keşke biraz düşünerek araştırarak mantık kurarak sorsaydın gece gece gene geldi size hormonlar...

0|0
    0|0
  • Onlar secmeli parali asker bizdede var aynisi
    encrypted-tbn1.gstatic.com/images

0|0
    0|0
  • Dünyayı yediler ondan

1|1
    0|0
  • Sen niye sıradan erlerle karşılaştırıyorsun ki. Hem cüsse=kas=güç değildir. Ben hayatım boyu cüsse sahibi olmadım. Atletik fazla abartı olmayan bir fiziğim vardı ve 60 kg dim. Ve 200 kilo civarı taşımışliğım var.
    O işler fasa fiso. Kaldı ki ordu mensubu çok sayıda (özellikle özel birimlerde) yapılı düzgün fizikli bir sürü eleman var. Amerika tarafında bu işlerin daha yaygın gözükmesi tamamen bodybuilding ve fitness ın orda daha çok benimsenmiş olması. Sonuçta orda çıkan sporlar.

0|0
    0|0
  • Bu soru daha oncede sorulmustu. Orayada yazmistim muhim olan yürek kası. Bu da katil amerikada aranmaz.

0|0
    0|0
  • Arkadaşımın abisi bordo bereli babasının cenazesine bordo bereli timi gelmişti bir onları görseydin cüsse neymiş anlardın

0|0
    0|0
  • bizde de mesleği askerlik olanlar öyle

adamın işi askerlik sonuçta her eğitim bile spor yani :D

evrak işleri ile uğraşanlar hariç tabii

0|0
    0|0
  • Onlarınkisi gdo lu.. Kof onlar kof..

0|0
    0|0
  • Tsk'da mantık yok :)

0|0
    0|0
  • Kaslı olmak güçlü olduğu anlamınamı geliyor sanıyorsun hangisi bayrak için can verecek kadar cesurdur bizim askerlerimize sor bunu bide?

0|0
    0|0
  • Gelistiriyorlar demek ki

0|0
    0|0
  • Hayatında kaç asker, kaç komando gördünde bunları söylüyorsun? Türk askerisi ve komando birlikleri özellikle bordo bereliler dünya üzerinde bir numaradır. Ve ayrıyeten iş kasta ve cüsse de değil, eğitimde ve yürektedir !

0|0
    0|0
  • Tüm ordusunu mu gidip gördün mk

0|0
    0|0
  • Çok film izleme bence :D:D

0|0
    0|0
  • Ufacık çocukla bu arkadaşı kıyaslaman :)

0|0
    0|0
  • Sen çok film izlemişin

0|0
    0|0
  • Cüsse değil, yürek ister. Bizim askerlerimiz de aslan gibi zaten.

0|0
    0|0
  • İş Cüssede olsaydı dinazorların ırkı tükenmezdi

1|0
    0|0
  • Çünkü bizde zorunlu askerlik var.

0|0
    0|0
  • Onlar özel kuvvetler Sen bizim özel. kuvvetleri gordunmu hic

0|0
    0|0
  • Amino asit
    İyi beslenme
    Body merakı
    Bol maaş

0|0
    0|0
  • o kadar maaşı bende alsam, kas yapardım tabi çalışarak salonlarda...

0|0
    0|0
  • domuz eti

0|0
    0|1
  • Domuz eti

0|0
    0|0
  • Sen hilal biyiklilari gördünmü ☺

0|0
    0|0
  • Sana öyle gelior özel kuvvetlerdekileri gör veya subayları filmlerden izlediklerinle düşünme 😉

0|0
    0|0
  • Knk domuz Eti yiyorlar ondan o 😃

0|0
    0|0
  • İş cüssede bitmez

0|0
    0|0
  • abd askerinin küçük çocukları katlettiğinide ekliyelim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 7

• Eğitimleri ağır. Bir de asker olmayanlar bile kas çalışan ayu gibi bisi yani normal bizdekilerde göbek var kol yerine gobekle ilk darbeyi yapıyorlar

0|0
    0|0
  • Bir Türk Askerinin tırnağı olamaz

0|0
    0|0
  • Yedikleri domuz etinden olsa gerek

0|0
    0|0
  • Genetik ve ırk cesitliligi olabilir mi ztn biz minyon bir ırkız

0|1
    0|0
  • Bakiyorumda erkekler pek rahatsiz sorudan bu soru turk kizlari ile asaglayici bsy olsaydi eminim bu kdr korumazdilar..

0|0
    0|0
  • Korkudan oyle seyler giyiniyor ki onlar 😃

0|1
    0|0
  • Profesyonel ordu olduğu için. Amerika'da her erkeği zorla askere almıyorlar. Sadece bu işe özel kişiler gidiyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...