Sitede Gözünüze Çarpan Üye?

Sitede yorumları görüşleri dikkatinizi çeken üyeyi etiketleyin bakalım.

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Benim daha çok takıldığım kategoriler spor ve gündem kategorileri oranında enlerinden olduk zaten bu söylediklerimde çoğunu tanırım görüşlerinden onlarda beni tanır etiket hangi birine yapim boşver :)

0|1
    0|0
  • Benim bir gördüğümü bir daha görmem çok zor aslında Kasım 2015 tarihinde keşfettim bu siteyi tam 26 Kasım 2015 tarihinde bir aşk acısı çekerek işsizce internete "aldatılmak" gibi şeyler yazarken KizlarSoruyor'u keşfettim. Ama yine de çok bilinmeyen bir yer de olsa çok insan var.

0|1
    0|0
    • 1ay

Öyle bir durum mu yaşadın kardeşim

• 28gün

Yani öyle de denebilir ama onu yazdığım hesabımı kaybettim yani sanki siteyi yeni bulmuş gibi hissediyorum ama 19 gün sonra bir yıl oluyor.

• 28gün

Aldatılmaya benzer birşey sanki gerçek Dünya hayal Dünya'mı aldattı diye düşün hayal dünyamda sevgili olduğum kız gerçekte başkasıyla sınıfın kapısında sarıldı herkesin önünde sonra son ders İngilizceydi Kasım ayının son Perşembesini gördük (26 Kasım 2015 Perşembeydi) okulun sonunda arkadaşlarımla çocuğa daldık o kıza en az 10 kişi aşık gitmiş elin tipsizini seçmiş dedik Türkiye'de sınıfın ortasında flört edersen böyle olur… ama biraz da bir da öyle bir Perşembe olsun istiyorum :)

Yükleniyor...