Baby face olmak olumsuz bir şey mi?

20 yaşımda olmama rağmen küçük gösteriyorum, kızlar böyle erkeklerle çıkmak isterler mi?Baby face olmak olumsuz bir şey mi?

0|0
9

En İyi Kız Görüşü

• Neden kizlarin isteklerine bu kadar bagli kaldin? sen busun begenen begenir begenmeyen begenmesin, olgun seven var bebeksi seven var illa seven biri cikar karsina fazla kasma

2|1
    0|0
    • 1ay

Genelde muhteşem yüzyıl sezonundan itibaren sakal modasının b*ku çıktı herkes sakal bırakıp at hırsızı gibi geziyor bayan arkadaşlarda genelde böyle kişilerden hoşlanıyor, ben temiz yüzlü birisinden hoşlanan kız görmedimde o yüzden, yoksa kızların isteğine istesemde bağlı kalamıyorum çünkü sakal çıkmıyor☺️😂😂

• 1ay

her espri yaptiginda promosyon olarak hatun mu verelim sana 😄😄

• 1ay

Abaza değiliz ya beni seven sayan birisi olsun yeter gerisini ben tamamlarım zaten 😉☺️

Kızlar Ne Diyor 8

• Fazla küçük göstermiyosun. Olgun olmak istiyorsan sakal bırakmaya çalış. Sakal sevmeyen kızlarda var dert etme.

0|1
    0|0
    • 1ay

Sakalım çıkmıyor ☺️☺️

• Bence hoş ben severim

0|1
    0|0
  • Sakal bırakırsan isteriz 😂

0|1
    1|0
  • sevgilim benden küçük gösteriyor 😅

0|1
    0|0
  • kucuk gostermiyosun bence

0|1
    0|0
    • 1ay

Fotoğrafta görünüşüme fazla aldanma boyum 1,70 yanımda benden küçük yaşta olanlar büyük görünüyor fakat ben daha büyüğüm sorun bu değil özellikle bayanlar çocuksun muhabbeti yapıyorlar onu sevmiyorum😬

• 1ay

ciddiyet her zaman kurtarir

• 1ay

Olgunum zaten ama fazla gülmüyorum ve tanışma konusunda biraz gergin oluyorum çünkü karşı taraf nasıl bir tutum sergileyeceğini bilemiyorum 😒

• Babyface seven kizlarda var.

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben bir türlü denk gelemiyorum 😂😂

• 1ay

İnşallah ya aşk yaşamak istiyorum aşk 😂😂👑

• Bende baby face-im mutluyum 😄

0|0
    0|0
  • 16 yaşında bir kız isterden 19-20 yaşlarındakiler istemez bence şahsen istemem küçük duruyosun çünkü

0|1
    0|0
    • 1ay

Ben üniversiteye gidiyorum bana yakışmaz lise falan 😂😂 kızlar hep çirkinlerle takılıyor kafayı yiyeceğim yakında 😬😬😬

• 1ay

Aynen herkes aynı şeyi söylüyor ama bıktım artık 😂😂

• 1ay

😂😂

Yükleniyor...