Ev arkadaslarima banyo cok pis temizlikci cagiralim desem ayip olur mu?

Eve yeni tasindim. Ev genel olsrak temiz ama banyo les gibi. Kuvet, klozet, lavabo. Tuvaletimi yakindaki avmye yapiyorhm gidip o derece. Onlara temizlikci cagiralim desem ayip olur mu? Gerekirse tum paryi ben veriyim ama temizlensin su igrenc yer.

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• jel çamaşır suları var al üç dört tane sabah erkenden her yerine dök hepsini akşam geldiğinizde bir su vurun tertemiz olur hiç bir şeyi kalmaz

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Temizleyin mk

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Eğer ananız evde de ev batınca temizlikçi çağırıyorsa sıkıntı yok. Zaten paranız da var demektir. Fakat. ananız evde temizliğini kendi yapıyorsa çok afedersiniz ama seve seve siz de yapacaksınız? Siz neden yapmıyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Ya paran çok ya da aklın yok. Arkadaşlarını değiştir temiz düzgün insanlarla ev arkadaşlığı yap.

0|0
    0|0
  • ben bir erkek olarak çok titiz ve temizim evimde toz bile bulamazsın domestos kullanıyorum surekli. onlar nasıl kadın ya :/

0|0
    0|0
  • siz kendiniz temizleyin

0|0
    0|0
  • Eve genel bir temizlik yapalım hep beraber de temizlikçiye ne gerek var

0|0
    0|0
  • Niye ayıp olsun ki hatta direkt çağır. Ama onların eviyse belki. Direkt yüzüne söylemezsin "Temizlikçi mi çağırsak" dersin olur biter.

0|0
    0|0
  • eliniz ayağınız yok mu hayatı hep toz pembe mi yaşadınız siz

0|1
    0|0
  • Sen parayı vereceksen sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • onlara temizlet

0|0
    0|0
  • Niye olsunki

0|0
    0|0
  • Siz temizleyin. Bir de kızsınız ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bence olmaz. kibar bir şekilde evi bir ara temizletelim cam çerçeve banyoyu bir elden geçirsin de.. O daha dip kşe temizlik yapar de. laf arasında sıkıştıraraksöylersen birşey anlamaz. ayıp etmişde olmazsın.

0|0
    0|0
  • kendiniz temizleyin

0|0
    0|0
  • Neden kendiniz temizlemediniz awm ye gidene kadar

0|0
    0|0
    • 1ay

Şu an tamirat var klozetin yapilmasini bekliyorum.

• Çamaşır suyu dök bolca biraz beklet fırçala ne var bunda ya

0|0
    0|0
  • o zaman işeme hiç. yine batacak sonuçta.

0|0
    0|0
Yükleniyor...