Eşiniz Özel Harekat Polisi?

Çok değerli KS hanımefendileri görüştüğünüz erkeğin özel harekat polisi olması durumunda evlilik sizi caydırır mı? ya da sitede eşi özel harekat ya da doğuda görev yapan arkadaşlar var mı

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• Sevgilim Özel harekat istiyor. Ve bundan çok gurur duydum. O uniformayı giyen bir eşe sahip olmak çok gurur verici. Evlenmekten caymam. Sordu zaten bunuda bana. Ama arada gerçekten korkuyorum ya ona birşey olursa diye düşünüyorum ozaman ben naparım. Ama sonuçta yaşatan da öldüren de Allah. Yani Kadere iman eden kederden emin olur. Rabbim tüm Askerlerimizi Polislerimizi korusunnn hiç kimseyi Eşsiz babasız bırakmasın..

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kızım olsa öyle bir adamla evlenme şansı olmaz. Başka babaları bilmem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Neden caydırsın?

1|0
    0|0
  • Caydırmaz gurur duyarım. Erkek olsam bende isterdim fakat bedenim güçsüz biraz

1|0
    0|0
  • evlenmem

0|2
    1|0
  • Bence çok çekici onların vücutları güzel olmuyo muydu? Ayrıca sıradan sıkıcı işleri yok demek ki o da sıkıcı değil bir ömür geçer *-*

0|0
    0|0
  • Caydırıcı büyük bir gurur 💪

0|0
    0|0
    • 1ay

CAYDİRMAZ büyük bir gurur olacak yanlış yazdım kusura bakmayin

• 1ay

şaşırdım böyle düşünmenize sonuçta 1 ay operasyondayken beklemek var. dönmemek var. gurur duyulacak elbette ama bir kadın için öyle söylendiği kadar basit olmaz

• 1ay

Beklemek elbette ki var ama ben böyle düşünürüm ben olsam beklerim

• valla kimsenin eline ozel harekat düşmez gurur duyulmasi gereken bir meslek 😊😉

1|0
    0|0
    • 1ay

söylendiği kadar basit değil kızlar keşke içimizde bir özel harekat polis eşi olsaydı da anlatsaydı

• 1ay

bliorm nekadar zor oldugunu ölümle pencelesiyor resmen polisler. tabi eşlerinin de elleri yureginde. tabiki allaha tevekkul edildiği surece allah korur zaten

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...