Erkekler, Neden çirkin kızlar evleniyor?

erkekler neden çirkin kızları tercih ediyosunuz evlenirken. güzelleri etmiyosunuz

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• Güzel kızlar da genelde çirkin erkeklerle beraber oluyor. Ayrıca çok kızlarımız çok kibirli, en azındn öyle görünüyorlar. Ayrıca anladığım kadarıyla insanlar çevrelerinde bulabildikleriyle yetiniyor. Kimseyi bulamayan da yalnız kalıyor. Başka çevrelerden aramak imkansız gibi geliyor zaten. Tekrar soruna dönersek zıt kutuplar birbirlerine denk geliyo sanırım. Güzeller çabuk kapılıyor o da var😋

1|0
    0|0
  • Cesaret yetersizliğinden

1|0
    0|0
  • Çünkü güzel kızları çok çabuk kapıyorlar bize de çirkinleri kalıyor. 😃

1|1
    0|0
    • 1ay

Yok ben bekarım

• 1ay

Hadi canım. 😲 Bir profil resmi koyda bakalım ne kadar güzelsin. =)))

• her malın alıcısı var güzellik önemli değil kafa uyumu önemli. Güzellik geçici

1|0
    0|0
  • Kızları tercih etmiyorum ben

1|0
    0|0
  • Ediyoruz ama siz kabul etmiyorsunuz sizde serseri tiplilere gidiyorsunuz

1|0
    0|0
  • Söylediklerine bakılırsa sen ya güzelsin ya da kendini güzel buluyorsun ama Allah bir kızı çirkin yaratmışsa bu evlenmesin mi demek? Şimdi ben aynı şeyi kızlara yazsam sen ne derdin?

0|0
    0|0
  • bizde güzel kızların çirkin adamlarla evlenmesini, ve bu çirkin şansının neden bizlerde olmayışını sorgulamakla meşguluz şu an

0|0
    0|0
  • çirkinlik ne ile ölçülüyor? nerden biliyorsun içini? sen hiç ferhat ile aslı hikayesini bilmez misin bre bayan? güzellik görüntü mü sadece

0|0
    0|0
  • evlenmeyi hiç düşünmüyorum bu ara

0|0
    0|0
  • her güzelin bir kusuru vardır demişler :D çirkin için öyle bir şey yok :D

0|0
    0|0
  • kızlarda çirkin erkekle evleniyor kalp işi sanırım bu ya da oyunbazlık göz boyama vsvs...

0|1
    0|0
  • sordugun soru sacma ve celişkili biliyosun değilmi? illa diyosan gel evlrnek

0|0
    0|1
  • Güzel kadının da yakışıklı erkeğin de bir kaprisi var. O kaprisi de bir tek çirkinler çekebiliyor.

0|0
    0|0
  • Geçmişi temiz olduğunu düşünüyor olabilirler.

0|0
    0|0
  • Kızlar neden çirkin erkekleri tercih etmiyoo

0|0
    0|0
  • Haklısın yakısıklı erkeğin yanında çirkin oluyor güzel kızın yanında gine çirkin bir değişik

0|0
    0|0
  • Demek ki sana göre çirkinmiş

0|0
    0|0
  • güzellere yaklaşacak özgüvenimiz yok.

0|0
    0|0
  • Kapris yok dir dir yok çirkin kız iyidir bulsam şimdi evlenecem 😊

0|0
    0|0
  • Burnue havada hepsinin

0|0
    0|0
  • çünkü çirkinler yatakta iyiler :D

0|0
    0|0
  • Hiç de öyle bir tercihim yok

0|0
    0|0
  • Niye cirkinler evdemi kalsin yani :)

0|0
    0|0
  • Sen güzel misin

0|0
    0|0
  • Güzeller pompa için çirkinler yemek yapsın diye

0|0
    0|0
  • güzellerin kilometresi çok oluyor. ağır bakım gerekiyor. uğraşılmaz. çirkin öyle mi ama çirkin candır can.

0|0
    0|0
Yükleniyor...