Erkekler, Neden çirkin kızlar evleniyor?

erkekler neden çirkin kızları tercih ediyosunuz evlenirken. güzelleri etmiyosunuz

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

• Güzel kızlar da genelde çirkin erkeklerle beraber oluyor. Ayrıca çok kızlarımız çok kibirli, en azındn öyle görünüyorlar. Ayrıca anladığım kadarıyla insanlar çevrelerinde bulabildikleriyle yetiniyor. Kimseyi bulamayan da yalnız kalıyor. Başka çevrelerden aramak imkansız gibi geliyor zaten. Tekrar soruna dönersek zıt kutuplar birbirlerine denk geliyo sanırım. Güzeller çabuk kapılıyor o da var😋

1|0
    0|0
  • Cesaret yetersizliğinden

1|0
    0|0
  • Çünkü güzel kızları çok çabuk kapıyorlar bize de çirkinleri kalıyor. 😃

1|1
    0|0
  • Kızları tercih etmiyorum ben

1|0
    0|0
  • Ediyoruz ama siz kabul etmiyorsunuz sizde serseri tiplilere gidiyorsunuz

1|0
    0|0
  • her malın alıcısı var güzellik önemli değil kafa uyumu önemli. Güzellik geçici

1|0
    0|0
  • bizde güzel kızların çirkin adamlarla evlenmesini, ve bu çirkin şansının neden bizlerde olmayışını sorgulamakla meşguluz şu an

0|0
    0|0
  • Söylediklerine bakılırsa sen ya güzelsin ya da kendini güzel buluyorsun ama Allah bir kızı çirkin yaratmışsa bu evlenmesin mi demek? Şimdi ben aynı şeyi kızlara yazsam sen ne derdin?

0|0
    0|0
  • Güzel kadının da yakışıklı erkeğin de bir kaprisi var. O kaprisi de bir tek çirkinler çekebiliyor.

0|0
    0|0
  • evlenmeyi hiç düşünmüyorum bu ara

0|0
    0|0
  • her güzelin bir kusuru vardır demişler :D çirkin için öyle bir şey yok :D

0|0
    0|0
  • çirkinlik ne ile ölçülüyor? nerden biliyorsun içini? sen hiç ferhat ile aslı hikayesini bilmez misin bre bayan? güzellik görüntü mü sadece

0|0
    0|0
  • kızlarda çirkin erkekle evleniyor kalp işi sanırım bu ya da oyunbazlık göz boyama vsvs...

0|1
    0|0
  • güzellere yaklaşacak özgüvenimiz yok.

0|0
    0|0
  • Geçmişi temiz olduğunu düşünüyor olabilirler.

0|0
    0|0
  • Kızlar neden çirkin erkekleri tercih etmiyoo

0|0
    0|0
  • sordugun soru sacma ve celişkili biliyosun değilmi? illa diyosan gel evlrnek

0|0
    0|1
  • Demek ki sana göre çirkinmiş

0|0
    0|0
  • Haklısın yakısıklı erkeğin yanında çirkin oluyor güzel kızın yanında gine çirkin bir değişik

0|0
    0|0
  • Kapris yok dir dir yok çirkin kız iyidir bulsam şimdi evlenecem 😊

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7
Yükleniyor...