Bana fikir verirmisiniz?

Merhaba. ben 19 yasindayim avrupada gelismis bir ulkede ögrenciyim ve universtede okuyorum. universte bize evden tasinabilmemiz icin bize aylik kira verebiliyor. ve ben artik ailemle kalmaktan biktim usandim. sonucta bir genc kizim ve eglenebilmek istiyorum. onlarin istedigi turk kafasi gibi kiz evde okuyacak sonra evlenecek öyle tasinacak buda benim kitabima ters. ben asla okuduktan sonra evlenmem. benim istedigim kisiyle istedigim maddi durumdaa olacakki evlenicem. nasil kurtulucam ben bu durumdan nasil ikna edicem bunlari fikir verin lutfen

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bence de özgürlük gibiysi yok. Asi ol. Çık ayrı eve. Karşı çıkarlarsa kendimi intihar ederim de. Ve asla evlenme

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Yurtdışı eğitim ile ilgili bir şey danışmak istiyorum. Hangi ülkede yaşıyorsun? Ben yurtdışı burslu master yapmayı düşünüyorum. Gidebileceğim belirli ülkeler var, sen onlardan birinde isen burs miktarının yeterli olup olmayacağını öğrenmek istiyorum. Ben Türkiyede olduğum için oranın geçim standardı hesabını kestiremiyorum. Bana yardımcı olursan çok sevinirim.

0|0
    0|0
  • Bence ev kiralama satın al ve eğer bana "haklı mıyım" diye sormuş olsaydın ben %100 haklısın derdim ben de üniversiteyi ailemle okumak istemiyorum lise 3'teyim 16 yaşındayım ne üniversiteyi ne de yüksek lisansı ailemle okumayacağım eğer alabiliyorsan evi satın al derim ben sana kalmış da insan bence de kendi evine çıkmalıdır.

0|0
    0|0
  • Kesin ingilteredir

0|0
    0|0
  • zamanla, onların güvenini kazandikça durumu gevşetecekler o zaman senin dediklerin yavaş yavaş kabul olur. sadece biraz sabır ve onların dediklerini kabul etmiş görün.

0|0
    0|0
    • 1ay

olmuyor iste gözlerinde biturlu yetiskin olamiyorum hep cocuk saniyolar beni. universteye basladim sonucta. hayatimin yarisini odamda geciremem anliyomsuun. evde kalmis Halime teyze gibi 40 yasina gelince hayata baslayamam.

• 1ay

Bu senin için İdeal zaman, bu süreyi pozitif anlamda kullanabilirsin hem onların güvenini hemde kendi güvenini sağlayabilirim.

• gemileri yak

0|1
    0|0
  • pişman olursun ✋😊 mumla ararsın bulamazsın kardeşim aileni vakit varken bol bol vakit geçir herşeyin vakti var

0|0
    0|1
    • 1ay

bak simdi söyle bisey var. ben turkiyede olsaydim evet pisman olurdum. ama ben turkiyede degilim. ben aile baglarinin pek önemli olmadigi bir ulkede yasiyorum anliyomusun. haliyle ailemle bagim bu kadar kuvvetli olunca ben kariyerimden geri kaliyorum. bunu göz önune alarak yorum yaparsan sevinirim. turkiyede olsaydim farkli olurdu ama burasi turkiye degil.

ayrica turkiyede bir rus kizi kalkip milletin önunde sevgilisiyle öpusse ne dersinizz? kizi heralde seytan taslarmis gibi taslarsiniz. iste aynisi burdada gecerli. turk kafasini bu ulkede yasayamazsin.

• 1ay

sokağa çık zaten din orada önemli değil kendini sat mı diyeyim git sat bedenini hadi

• 1ay

hadi ordan git * dölu ne diyosun sen pic kurusu

• Bence aileni dinle sonra çok pişman olursun

0|0
    0|1
    • 1ay

bak simdi söyle bisey var. ben turkiyede olsaydim evet pisman olurdum. ama ben turkiyede degilim. ben aile baglarinin pek önemli olmadigi bir ulkede yasiyorum anliyomusun. haliyle ailemle bagim bu kadar kuvvetli olunca ben kariyerimden geri kaliyorum. bunu göz önune alarak yorum yaparsan sevinirim. turkiyede olsaydim farkli olurdu ama burasi turkiye degil.

• 1ay

Bir gün hayat da sna ban atar

• 1ay

neyse bb

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...