Erkekler Olmasaydı Acaba Kızlar Yine Makyaj Cilt Bakımı vs. Yapar mıydı?

Gereksiz detaylara gerek yok =)))

Güncellemeler:
1ay Yine yapardım diyenler bence kendilerini kandırıyorlar =)))
1ay Bence hiçbiri yapmazdı.

0|0
15|8

En İyi Kız Görüşü

• yaparlardı. çünkü çoğu kadın erkek için değil kendi hemcinsinden güzel gözükebilmek için makyaj yapar

1|2
    0|0
    • 1ay

Tamamda hem cinsinden daha güzel görünmek erkek olmasa ne işe yarar? Niçin kıskansın ki çirkin olan kadın? İşin içine yine hem cinslerine göre erkeklere daha güzel görünme ilgi çekme güdüsü giriyor.

• 1ay

Tamam onuda açıklayım. Kız arkadaşların aaaa sivilcelerin çıkmış dediğinde sende ilk olarak kötü göründüğün düşüncesini hissettirdi. Fakat bu kötü his, kızlara karşı kötü göründüğünden dolayı değil sınıf ortamında okulda koridorda erkeklerin olduğu her yerde seni erkeklere karşı çirkin göstereceğini düşündüğün için moralin bozuldu =)))

• 1ay

Ok. Yorumlar için teşekkürler. İyi akşamlar.

En İyi Erkek Görüşü

• Araştırın bu sorunun cevabı denenmiş 20 kadın bir adaya 3 ay boyunca kapatılmış tabi kendi rizalariyla kadınların sadece kadın kadına olacaklarına dair bilgileri var istedikleri her ortam sunulmuş kısacası mini bir kasaba kurulmuş kendilerine ve hiç biri de dış görünüşüne dikkat etmemiş

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Yapardım. Bence makyaj yapmak, kendine bakmak insanı mutlu ediyor ve motive ediyor, kendini iyi hissettiriyor. Özellikle makyaj yaparken renklerle oynamak cok eglenceli.

1|1
    0|0
    • 1ay

Yani o kadar dakika uğraşacaksın ama bunu sırf kendini daha iyi hissetmek için yapıyor olacaksın öyle mi?
      Bence erkekler olmasın bunları hiçbir bayan yapmaz. =)))

• 1ay

Uğraşcak ne var onu anlamadım. Alıp yuzune bir maske surup 10 dakika bekliyip yıkamak, geceleri yuzunu temizleyip, nemlendirip uyumak, disari cikarken 5 dakika bir makyaj yapmak atla deve değil sonuçta. makyajı gectim, bakım yapmayada useniyorsa o kadın bildigin pistir. Bunlar zor ve ugrastirici seyler degil

• 1ay

Seni bilmem ama rahat 1 saat uğraşanlar var.

• BELKİ AYŞEYE FATMAYA güzel görünmek istiyorlar?

0|1
    0|0
  • Bakımı bir başkası için değil herşeyden önce kendimiz için yapıyoruz

0|1
    0|0
  • hiç yapmazdım

0|1
    0|0
  • sevgilim yok ama yapıyorum

0|1
    0|0
    • 1ay

Sevgilin yok ams yapıyorsun neden? Beni beğensinler de sevgilim olsun diye 😃

• 1ay

Ne alaka insan kendine güzel olmalı kimseye değil

• ben yaparim shj

1|1
    0|0
  • erkeklere yapmıyorum

0|1
    0|0
  • Erkekler için yapmıyoruz ki zaten

0|1
    0|0
  • yapardi

0|1
    0|0
  • tabiki yapardım :D

1|1
    0|0
    • 1ay

Sebep?

• 1ay

dur b sn karıştı :) Hoşlandığı içinde yapmamalı ciddi olan bir kız cesürda olur karşısına olduğu gibi çıkar orasını burasını boyayarak değiştirerek değil :)

• 1ay

Ok tatlış pes ediyorum. Sen haklısın 😋

• yapardim. 😏

0|1
    0|0
  • Tabikide! Erkek begensin diye degil. Hemcinslerimden daha guzel gorunmek icin 😆

0|1
    0|0
  • yapardım sonuçta biz erkekler için degil başka kızlardan güzel olmak için yapıyoruz:D hep ben hep biz

2|1
    0|0
    • 1ay

Bende diyorum ki başka kızlardan güzel olmanız erkekler olmazsa ne önemi kalır? =)))

• 1ay

Yoo biz erkekler için başka kizlardan güzel olmuyoruz ki dediğim gibi hersey benim hersey bizim için. d

• 1ay

ok öyle olsun bakalım : )))))

• Yapmıyorum ki farketmiyor yani

0|1
    0|0
    • 1ay

Çünkü alan almış satan satmış. =))

• 1ay

Yok ya bekarım ama doğal olmak en güzeli

• 1ay

Tabi senin gibi istisnalarda çıkabiliyor. Hayırlısı olsun. 😉

Erkekler Ne Diyor 7

• Kızların aslında sadece az bir kısmı erkekler için makyaj yapıyor. Bir çoğu bilerek ya da bilmeden diğer kızlar için yapıyor. Bir nevi rekabet. Çok çok az kısmı ise sanat için

0|1
    0|0
  • Yapardı. Ama eminim daha rahat olurlardı

0|1
    1|0
  • Sanmıyorum

0|1
    0|0
  • Birbirlerini kıskandırmak için yine yaparlardı😂

0|1
    0|0
  • Güzel soru