Pkk lı oda arkadaşım?

Bu sene yurtta kalmaya başladım oda arkadaşım mardin nusaybinli tlf da sevgilisi ile konuşurken yok askerler gözaltına aldıklarına işkence yapıyomuş evlerden tv çalıyomuş gibisinden şeyler söyledi sevgilisi de askerlere şerefsiz dedi tlf da çoğu zaman kürtçe konuşuyo odadan da çıkmaya zahmet etmiyo kulaklık takmadan yüksek sesle kürtçe şarkılar dinliyo napıcam ben bu kızla trabzonda büyüdüm ben aşırı milliyetçi askerine bağlı yerlerdir oralar silah çekip vururlar böylelerini sorun da çıkarmak istemiyorum ama ne kadar sabrederim bilmem

0|0
12|21

En İyi Erkek Görüşü

• sırf bunlar yüzünden pompalı tüfek aldım eğer iç savaş çıkarsa 1 kaç tane pkklıya sıkacam yeminim var

4|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben asla o vatan hainiyle ayni odada kalmam. Direkt müdahale ederdim. Git birisine anlat. Birsey yap o yilanlari koynumuzda beslemeyelim.

2|2
    0|0
    • 1ay

Hayır bir de devletten burs alıyosun devletin yurdunda kalıyosun devletin askerine laf atacaksın nasıl geriliyorum anlatamam

• 1ay

Canim inanki orda seninle birlikte olmak vardi saclarindan sürerdim o oc. Dikkat et kendine.

Erkekler Ne Diyor 20

• Banada sınıftan bir çocuk asker dedemi tecavuz etti dedi. Bende anan dururken neden dedeni tecavuz etmiş ki diye sormuştum. O günden beri konuşmuyor. Neyse bunlar zaten hep mağdur hep bir palavra buluyor :)

3|2
    1|0
    • 1ay

😄😄😄😄😂😂😂

• 1ay

Belki dogru hic arastirdin mi

• 1ay

@LilithTohumu günümüz çağında tecavüze uğruyor çoluk çocuk önünde ve şikayetçi olmuyor :D ayrıca dediğim gibi babasının 2 karısı dururken kardeşleri dururken 80 kusur yasındaki adamı tecavüz edecek. neyse zaten ortada tecavüz varsa o makata girip çıkan her şeyi tespit etmek mümkün. olay eskidir diyecek olursanda şu son sokağa çıkma yasaklarında olan olaylarla dahil etti.

• kellesini al burda paylaş bekliyok :)

1|1
    0|0
  • Send etelle konuşuyor gibi yap ne kadar pkklı varsa sempati duyan selam veren selam alan varsa hepsinin toptan anskim de

1|0
    0|0
  • şikayet et ermeninin çocuğunu az içlerinde adamlık duyugusu olsun hain lerden ne beklenir ki

2|1
    0|0
  • ben İstanbul uni. avcilar yurdunda. yan odada pkk lilar vardi, mehter marsini ve pkk piclerine ölüm sloganlarini acioduk sesleri cikmiyordu her gece ama. Sende ac olurum turkiyem sonra askein pkk lilari dovdugu videolar felan. Snra bagir video oynarken askere bak anasini seviyor piçlerin die sesini cikaramaz turkiye la bura

1|0
    1|0
    • 1ay

Ben de İstanbul üniversitesinde avcılardayım diğer oda arkadaşıma da dedim o da böyle bişe varsa ben de kabul edemem dedi

• 1ay

tamam biz gelir doveriz kizi

• Şikayet etsen sanmıyorum bir şey çıkacak mı zira akp iyice pkk destekçisi oldu o. c lar.

2|0
    0|0
  • Dikkat et yatağının altına bomba döşemesin. Eniğide aynı onların ^_^

2|1
    0|0
  • Öldür gitsin.

1|0
    1|0
  • Nerede okuyorsunuz?

0|0
    0|0
  • ben şimdiyeli şikayet etmiştim

0|0
    0|0
  • Ver adresi zkelim 😀

0|0
    1|0
  • Kızı biraz anlamaya çalış, o da seni anlamaya çalışacaktır.

0|0
    0|0
  • TRABZON kızı sayılırsın sen az kaldı yolarsın onu kesin :D

0|1
    0|0
    • 1ay

bir daha aynı olayla karşılasırsam dayanamam gerçekten

• Elinde bir kanıt olsun sonra kafasını kes. Az bile ama.

0|0
    0|0
  • polise söyle gözaltına alsınlar o got korkusu yeter ona

0|0
    0|0
    • 1ay

polis bisey yapmaz

• 1ay

@emreyazc34 göz altına alır. provakasyon içeren konuşmalar yapıyor diye şikayet ederse.

• 1ay

ulkede darbe oldu kardes hangi savci pic icin iddaname yazacak ve kanitin yok diger gun serbest kalicak kizin basa bela. Yorum attim oda olurum turkiyem den pkk dayak atmalarini son ses acicak

• Sözle uyar yönetimle konuş bence.

0|0
    0|0
  • aktara git kızılcık biberi var kızın makatına sür kaç 1 hafta yansın

0|0
    0|0
  • yurt yönetim imine şikayet et bence

0|0
    0|0
  • Tavizler tavizleri dogurur ona karsı net konus burasi ortak bir alan ben seni sende beni rahatsiz etmeye hakki yok senin dinledigini dinlemek istemedigini rahatsiz oldugunu soyle gerekirse de odani degistir.

0|0
    0|0
  • şikayet et el altından

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• sabrettigin suc!!! SES KAYDI YAP TELEFONUNA GIZLICE! O KONUSTUGUNDA HEMEN SES KAYDI YAP ELINDE BIR ISPAT OLSUN SONRA gizli ihbar et. tehtidler etti, askerlerimiz hakkinda cok kötü seyler söyledi de.. Gizli ihbar yapmak istiyorum ismimi ve kim oldugumu lütfen söylemeyin de. onlar buna uymak zorunda AMAN DIKKAT ET FETOCU BIR POLISE IHBAR ETME De, malum devletin icinde düsmanlarimiz cok.

1|0
    0|0
  • polise sikayet et. bu vatanin askerine dil uzatamaz kimse.

1|1
    0|0
  • yönetime de odanı değiştirsinler gerekçeni de söyle

0|0
    0|0
  • Siz nasil turk milliyetcisiyseniz onlar da kürt miliyetcisi demek ki? Cok ta kafaya takma fasistligim her turlusu zarar ama gel gor ki milliyrtciligi abartanlar bole oluyor

0|0
    0|0
  • şikayet et alırlar gözaltına

0|2
    0|0
    • 1ay

hee alirlar..

• 1ay

ee ben ne dedim :D

• 1ay

gorusumde kanit olmadan hicbsiry yapmazlar olsa bile turkiyede 2 gune arka kapidan serbest kalir

• Şikayet et kesinlikle

0|2
    0|0
  • Allah sana sabır versin ne diyeyim

0|0
    0|0
  • Şikayet et

0|1
    0|0
  • nerde okuyosun?

1|0
    0|0
    • 1ay

İstanbul üniversitesi

• 1ay

pkk sempatizanı olduğu gerekçesiyle şikayet edebilirsin yurt yönetimine. Konusurken ses kaydı yap

• Bisey yapmaya hakkin yok. Muhattap olma yeter

0|0
    1|0
  • Pkklı olduğunu ispat edecek bir ses kaydı görüntü bişey bul şikayet attır yurttan

1|2
    0|0
Yükleniyor...