Zengin çocukları neden başarısızdırlar?

Rahat büyüdükleri için mücadele etmedikleri için mi?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Para... Para... Para.

Bu üç kelime size ne ifade ediyor?

Rahatlık... Sınır tanımazlık... Ego.

1|0
    0|0
  • tuzu kuru geleceği sağlam. bizim gibi yıllarca okuyup kpss kazanma gibi bir derdi yok geçim derdi yok adamın kafası rahat niye çalışsın ki

0|0
    0|0
  • bende 13 yasina kadar zengin ve tembeldim sonra evden ayrildim tak basima yasamayi ögrendim ve azimli olmayi da

0|0
    0|0
  • Evet cabalamdan herseyleri oluyo

0|0
    0|0
  • Şımarık oldukları için

0|0
    0|0
  • Ne alaka bende küçükken zengindim ve hepte sınıf birincisiydim

0|0
    0|0
  • rahatlar ve baskı altındalar başarılı olmak zorundaymış hissi veriliyor çocuklara dersene özel hocalar falan malesef bu işler öyle olmuyor

0|0
    0|0
    • 1ay

ben çalışıyorum hepte çalıştım evladımı elinden tutup okula götüremedim bir toplantısına katılamadım bir kere kalk oğlum okula geç kalıyorsun diyemedim vaktim olmadı çalışmazsam kıt kanağat yetiştiğim durumu sarsarım diye dersane falan yok gönderemedim ki bizim için lüks olurdu lise son sınıf öğrencisi oğlum Allaha şükür daha taktirsiz onur belgesiz kapıdan girmedi sınıf birincisi okul ikincisi gayret lazım para değil başarı için.

Erkekler Ne Diyor 5

• Neye başarı dediğine göre değişen yanlış bir genelleme. Babasının şirketini alıp büyütüyorsa yeterince başarılıdır.

0|0
    0|0
  • rahat büyüdükleriylede alakalı tabi ama asıl sorun nasılsa babada para çok herşekilde kurtulurum mantığında olduklarından kaynaklanıyo

0|0
    0|0
  • hersey ayağna gelirse hiçbirsey ıcın cabalama gerek kalmaz.

1|0
    0|0
  • Yanlış bir genelleme olmus

0|0
    0|0
  • Evet, bulmuşsun cevabı işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...