Tesettürlü Kızlara Karşı Aşırı İlgi Duymak ?

Değerli KS üyeleri lütfen bu durum hakkında fikirlerinizi merak ediyorum;

Ben ailemde hiç kapalı bir bayan olmamasına rağmen, küçük yaştan (15-16) beridir, tesettürlü kızlara karşı aşırı ilgi ve istek duyuyorum.

Bu beni artık rahatsız edecek seviyeye ulaştı, yani sosyal yaşantımı etkiliyor.

Lütfen destek olun sizce nasıl çözmeliyim bunu? Benim gibi olan birileri var mı ve nasıl atlatmalıyım?

Teşekkürler.

Güncellemeler:
(BURDA NE SAPIKLIKTANİ NE CİNSEL BİR FANTAZİDEN BAHSETMEME ME RAĞMEN KENDİ İÇİNİZDEKİ SAÇMA SAPKINLIKLARINIZIN DIŞA VURUMUNU GÖRDÜM. İNSAN GİBİ BİR SORU SORDUM, İNSAN OLANLAR VE +21 OLANLAR CEVAPLARSA SEVİNİRİM)

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

• Bu çok normal. Tesettürlü bayanların iç güzelliği dışına yansır. Kesinlikle burda din ayrımı yapmıyorum. Ama bu senin hayatın istediğini seç kardeş. Senin hayatına kimse karışamaz.

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tesettürü zaten eski Sümer'de hayat kadınları takardı, bu da demek oluyor ki ilgi çekmek için takıyorlarmış.

1|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Nasıl bir fetiş aşkıdır bu? Kimi ayağa, kimi türbana...

1|0
    1|1
  • Böyle ilk kez kapalı kız gorurmus gibi bakiyolarya deli oluyorum

1|1
    1|0
    • Ben öyle yapmıyorum, sadece ilgi anlamında ne bakışımla nede herhangi bir sapkınlıkla karşımdakini rahatsız etmiyorum. Aşırı derece ilgimi çekiyor ve bu artık bir sorun haline geldi bende.

• Rahatsız olan vardır eminim ben deli oluyorum

• Çok şükür kapalı değilim.

2|0
    2|0
  • tesettürlü olanlar ben dahil güzel olanı es haricinde kimseye göstermek istemediğimiz için dışardan daha çekici görünüyor hani gayet normal bu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...