Kapat

THY' nin vergilerimizle hosteslere 5000 lira maaş vermesi?

asgari ücret koşullarını düşününce çok acı değil mi?

0|0
7|17

En İyi Kız Görüşü

• hostes olmak isterdim ama parası cok diye değil her yere gidiyorsun ne güzel😊

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• Acı olduğunu sanmıyorum. Aksine iyi yapıyorlar. Yeni başlayanlara verilmez diye düşünüyorum. Çünkü bu miktar az değil ve yeni başlayan ya da aktifliği fazla olmayan çalışanlara vermezler. (inşallah.)
    Tecrübesi ve işinde uzun yılları devirmiş olanlara verilecektir umarım.

0|1
    0|0
  • Hostesler 5000 lira maaş felan almıyorlar üst seviyedekiler yani yıllar boyunca deneyim kazananlar alıyor ayrıca çalışmaya göre alıyorlar

0|1
    0|0
  • Hayır değil hosateslikte kolay bir iş değil

0|1
    0|0
  • Haklarıdır.

0|1
    0|0

• Vergimiz Suriyelileri doyurmaya yettide hosteslerin maasi kaldı

0|1
    0|0
  • nasil hostes olunur enter

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Türk Hava Yolları özelleştirilmiş bir şirket =) Ayrıca dünyanın en büyük hava yolu şirketlerinden birisi. Kazandığı para yıllık 3 milyar dolara yakın. Sen neyin vergisinden bahsediyorsun? Adam "KENDİ" şirketinde istediğine istediği kadar para verir. Sana mı soracak?

0|1
    0|0
  • Vergilerimizle mi veriliyor bilmiyorum ama gram hakedecekleri bir para değil. Uzun yol olanlar hariç.

0|1
    0|0
  • Valla bana 10 bin lira maaş verseler de o işte çalışmak istemem çünkü meşakkatli. Her gün bir sürü kaprisli insanın derdini çekiyorsun. Bence 5000 TL hiç de fazla değil. Ayrıca öyle kolay değil hostes olmak. İleri düzeyde İngilizcen olması, fiziki özelliklerinin de uygun olması lazım. Ayrıca çok fazla radyasyona maruz kalıyorlar diye biliyorum. Bu yüzden ömür boyu yapamıyorlardı sanırım bu işi.

0|1
    0|0
  • Sektör o kadar para alıyo thy o maaşı verginle degil kendi parasiyla veriyo senin vergin dhmi ye gidiyo

0|1
    0|0
  • yabancı dil bilgin varmi?
    ya da yolcularla güler yüzle ilgilenebilirmisin tek tek?

1|1
    0|0
  • Thy özel şirket kardeşim. Vergilerimizden bağımsız ödeniyor çalışanların maaşları. Hostesleri o parayı fazlasıyla hak ediyor.

0|1
    0|0
  • Şu memlekette bir tek bu mu zoruna gitti yani
    Asgari ücreti düşük tutanı eleştirmeyip bunu eleştirmen çok acı

0|1
    0|0
  • Ayakkabı kutusuna atmıyorlar en azından. Çalarak çarparak değil kalarak çalışarak kazanıyorlar. Hosteslik zor iş zaten. 5000 lira hakları

0|1
    0|0
  • Sen alamiyorsun diye aci evet. Fakat cok az sayida host-hostes oldugunu varsayarsan gerekli kosullari da goz onune alirsan kimse gereksiz yere bir personeline o kadar para odemez derim.

0|1
    0|0
  • vergimiz suriye kamplarına ve ailahlara gidiyor. hotes 5000 almış ne olacak

0|1
    0|0
  • sen de iki üç dil bil diksiyonunu düzelt tahsilini yap. Sana ne kadar maaş veriyor .

0|1
    0|0
  • He tek derdimiz hostes maaşı dimi? Bütün herkesin maaşı çok normal sadece hosteslerin maaşı fazla.

0|1
    0|0
  • hayatı tehlıkelerı var ama

0|1
    0|0
  • Risk cok

0|1
    0|0
  • Binmessin olur biter...

0|1
    0|0
  • Ne bu hostesleri avlamak içindüşürücü soru mu?😄
    Havalimanında çalıştım atlas jetinkiler havalıydı ama thy ninkiler daha prestijli olmalarına rağmen gayet sevecen ve mütevazıydı uçuşlardaki gözlemlerim de işlerinin zorluğunu anlamaya yetiyordu çalışma koşulları ve işlerine göstermeleri gereken önem de alacakları maaş da fark ettiriyor giyim kuşam konuşma yaklaşım vs gibi konularda titiz ve özenli olmaları gerekiyor en az 3000 le başlamayı hakediyorlar

0|1
    0|0
  • Acı bir durum.

0|1
    1|0
Yükleniyor...