Bir insanın siyasi tercihi, o insana bakış acınızı etkiler mi?

Mesela ben "akp'liyim" dediğimde bana yobaz der misiniz? 😂

0|0
22|34

Erkekler Ne Diyor 34

• Birinin siyasi tercihi, olayları nasıl takip ettiği ve ülke için ne istediğiyle ilgilidir. Olayları neredeyse kimse düzgün takip etmediğinden siyasi partiler bu halde, ölüsüyle bile oy alıp meclise giriyorlar. Bir de bilerek oy verenler var, yani tek başarısı bina dikmek olan ve dış politikayı tamamen batıran insanları sırf kendine benzettiği için şeriat getirsin başkalarına baskı kursunlar diye oy verenler var. Diğer partilerde de durum benzer.

2|0
    0|0
  • Ben AKP li olmayana yobaz diyorum. :) hele CHP liler tam örümcek beyinli at gözlüklü diyorum:)

4|1
    2|1
  • Terörist olmadığı sürece
    sorun yok

2|0
    1|0
  • Etkiler

1|0
    2|0
  • yobaz dememde akılsız derim..

1|0
    2|1
  • HDP'li olmasın da...

1|0
    0|0
  • etkiler

1|0
    0|0
  • saygı duyarım

2|0
    0|0
  • Hdp li olmadığı sürece sorun yok

2|0
    1|0
  • AKP'li insanlara zeki, diğer partililere "olsun olsun, onları da dışlamamak lazım, ilerde zekaları oturur nasılsa" diyerek yaklaşırım.. Bu sebepten etkiler, tutumum farklı olur. Ak partili bir bireyin dehasıyla, diğer partililerin anlama kapasitesi bir değildir..

1|0
    2|1
  • Evet 😂

1|0
    0|0
  • Etkileyebilir :)

1|0
    1|0
  • Karekter meselesi karrrdeeessimm😋

1|0
    0|0
  • aşırı uçları savunmadığın sürece sıkıntı olmaz, saygı duyarım.

1|0
    0|0
  • Hdpli olmasinda her turlu partiye saygi duyarim.

1|0
    0|0
  • Evet Bakış açımı Etkiler.

1|0
    2|0
  • Derim ama siyaset katmadan devam ederiz arkadaşlığa

1|0
    0|0
  • Tayyip Erdoğan denildiğinde (S. A. V) diyen dangalaklar olduğu sürece evet yobazsınız :)

2|1
    1|1
  • Hdpli olmadığı sürece problem yok.

1|0
    0|0
  • Evet etkiler.
    Mhp, Akp, Hdp...
    Bu üç partiye oy veren insanlardan uzak dururum genelde

1|0
    3|1
  • İnsana değer veren zararsız bakış açısı içindeyse etkilemez görüşü...

1|0
    0|0
  • Ak partililerden uzak durmaya gayret gösteriyorum

2|1
    1|1
  • kesinlikle etkiler..

0|0
    1|0
  • Hayirda. Polemige girmem. Cunku akp li birine haksiz oldugunu anlatmak imkansizdir. Her konuda.

1|1
    1|1
  • Etkiler ve mumkun mertebe gorusmemeue ozen gosteirrim

1|0
    0|0
  • evet derim

1|0
    0|0
  • Hayır umursamam.

0|0
    0|0
  • Ben akpliyim. Sana bir şey demem. Ama hdpli isen uzak dururum senden. Chpli isen atatürk konuşmam. Mhpli isen ocak muhabbetinden uzak dururum. Akpli isen çay ısmarlayabilirim.

0|0
    2|1
  • Chpliye eglenilecek akpliye evlenilecek gozle bakarim

0|1
    1|2
  • Evet hdp ise hayvandan asagi gorurum ve chp ise

1|0
    2|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 22

• Beni hiç alakadar etmez siyasi görüşü bende akp liyim hemde babam fanatiktir kim ne düşünürse düşünsün hakkımda umurumda değil arkadaş ortamımda herhangi bir ortamda bazen kızlar siyaset konusu açar
    Dediğim şudur siyaset konuşmayı sevmem kimse benle tartışmaya girmesin akpliyim babamı seviyorum herşeyden çok seviyorum onu sırf o seviyor diye tercihim bu
    Ve bazı kendini bilmezler var ki senin kendi düşüncelerin yok mu diye atağa geçer ki çözülür işte dilim o an
    Kime ne bundan ben sevdiklerime değer veririm ve babam benim bir dediğimi iki etmiyor ise onun seçimini her türlü desteklerim ve bu hiç kimseyi enterese etmez!

1|0
    1|0
  • Ben kimseye yobaz yakıştırması yapmam. Ancak MHP'li insanı ayrı tutarım, ayrı severim.

3|0
    0|0
  • Hakkında bir kanaat elde ederim.

2|0
    0|0
    • 1ay

Karşındaki insan sabitfikirli biri değilse :) ?

• 1ay

Bu kanaat müspet (olumlu) ya da menfi (olumsuz) değil. Bir yorum. Bir bilgi.

Onun desteklediği siyasi güruh ile, onun bunu destekleyişi ayrık iki durumdur.

Şahsen X partisini hiç sevmiyorumdur. Ama arkadaşımın seviyor olması onun benim görmediğim farklı bir pencereden bakabildiği anlamına gelebilir. Ayrıca onunla aramızdaki hukukta da bu farklılıktan mütevellit bir tahribat olmaz. Meğer ki çok ekstrem ve insanlıkdışı yahut vatan sevgisi ile bağdaşmaz savları olsun.

• Hayırr

1|0
    0|0
  • hayır etkilemez

1|0
    0|0
  • Etkilemez ama farklı siyasi gorusu benimsiyoruz diye çok kaba sapa konuşan ve davranan insanlara katlanamiyorum. Tek çare muhatap olmamak.

1|0
    1|0
  • Derizz...

1|0
    1|0
  • Kime göre neye göre yobaz?
    Lal olmuş kendi başkanlarına göre mi?
    ya da kravatlı teröriste nisbeten mi?
    Deseler de salla gitsin güzelim. d

1|0
    0|0
  • Etkilemez

2|0
    0|0
  • Hayır

2|0
    0|0
  • Hayir tabiki :)

1|0
    1|0
  • Hayır

1|0
    1|0
  • Hdp li olmadıkça sorun yok

1|0
    1|0
  • Etkilemez dersem yalan olur..

1|0
    1|0
  • Etkiler. Duruma göre düşüncelerini dinlerim. Direk etiketlemem ama benim gibi düşünmeyen birine çok da yakın olmam.

0|0
    1|0
  • Etkiliyor lan ben akp li oldugumdan farklı partili insanlar tuhafima gidiyor çok anormal bir insanım. Herkese saygı duyarim

0|0
    0|1
  • Evet etkiler

0|0
    0|0
  • Etkıler

0|0
    1|0
  • Hdp olmadığı sürece etkilemez.

1|0
    0|0
  • benim için fark etmez. İnsan insandır siyaset ayrımı yapmam ama AKP lileri daha çok severim

2|0
    1|0
  • Fanatik mi yoksa fikri yok sirf kazanandan yana olmak icin mi destekliyo ona dikkat ederim. Ama genelde zavallı diye düşünürüm ister istemez. ddd

1|0
    1|1
  • AKP🎈🎈

1|2
    2|1
Yükleniyor...