Bir insanın siyasi tercihi, o insana bakış acınızı etkiler mi?

Mesela ben "akp'liyim" dediğimde bana yobaz der misiniz? 😂

0|0
2234

En İyi Erkek Görüşü

• Birinin siyasi tercihi, olayları nasıl takip ettiği ve ülke için ne istediğiyle ilgilidir. Olayları neredeyse kimse düzgün takip etmediğinden siyasi partiler bu halde, ölüsüyle bile oy alıp meclise giriyorlar. Bir de bilerek oy verenler var, yani tek başarısı bina dikmek olan ve dış politikayı tamamen batıran insanları sırf kendine benzettiği için şeriat getirsin başkalarına baskı kursunlar diye oy verenler var. Diğer partilerde de durum benzer.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Beni hiç alakadar etmez siyasi görüşü bende akp liyim hemde babam fanatiktir kim ne düşünürse düşünsün hakkımda umurumda değil arkadaş ortamımda herhangi bir ortamda bazen kızlar siyaset konusu açar
    Dediğim şudur siyaset konuşmayı sevmem kimse benle tartışmaya girmesin akpliyim babamı seviyorum herşeyden çok seviyorum onu sırf o seviyor diye tercihim bu
    Ve bazı kendini bilmezler var ki senin kendi düşüncelerin yok mu diye atağa geçer ki çözülür işte dilim o an
    Kime ne bundan ben sevdiklerime değer veririm ve babam benim bir dediğimi iki etmiyor ise onun seçimini her türlü desteklerim ve bu hiç kimseyi enterese etmez!

1|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 33

Kızlar Ne Diyor 21

Yükleniyor...