Sizce bu fotoğrafta ne anlatılmak istenmiş olabilir?

Sizce bu fotoğrafta ne anlatılmak istenmiş olabilir?
Şimdi bu ne diyeceksiniz... bu ve bunun gibi binlerce genç uyuşturucunun esiri olmış dırumda işten birgün eve yürüyerek döneyim dedim karşılaştığım manzara bu.. siz siz olun ne bu uyuşturucuya bulaşın nede çocuklarınızı başıboş bırakmayın...

bu genç arkadaşa ne oldu derseniz ambulans çağırdık ve hastaneye gitti...

Güncellemeler:
1ay Cebinden çıkan paket bonzai idi...
1ay Buda videosu : https://youtu.be/eREBrx4hwHY

0|1
6|8

En İyi Kız Görüşü

• çok üzücü bir manzara elbette ki, bu virusun bir çaresi yok ne yazıkki dunya döndükçe var olacaktır, cunku dünyanın çarkı bu çocukların kanına giren zehirle dönüyor... serbest piyasa işte.. :(

0|1
    0|0
    • 1ay

Çaresi eğitim herşey babada bitiyor.. adım gibi eminim bu çocukların babası ya sorumsuz ya da yok.. birazda toplum olarak torbacı denen zehir satıcılarını ihbar etmekte engeller.

• 1ay

aminnnnn

Kızlar Ne Diyor 5

• "Sigaraya başlayayım mi?"diye bir soru görmüştüm bu sitede. Konuştuğum da ortamında herkesin içtiğini ve onu subyan olarak gördüklerini söylemişti. Bu gibi olaylar kötü alışkanlıkların yayılmasında hız kazandırıyor. Lütfen kötü alışkanlıklar konusunda özendirici olmayalım.

0|1
    0|0
  • Bonz mu içmiş o

0|1
    0|0
  • Çöl kotu bir durum ya.
    Allah yardım etsin

0|2
    0|0
  • Alla yardımcısı olsun

0|1
    0|0
  • çok kötü yha

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Insan bu sonuçta aklı eriyor yani, bunu içmeden düşünmesi lazım canım olduğunu sanmıyorum, bunu içiyorsan sonradan olanlara katlanmak gerekir.

0|1
    0|0
    • 1ay

Bu dıruma sessiz kalınmamalı sorumluluk herkesindir.. bana dokunmayan yılan bin yaşasın denmemeli...

• 1ay

İşte düşünecek beyin olsa :)

• 1ay

Beyinleri var ama kullanmasını bilmiyorlar maalesef :)

• gercekten cok yazık bu uyuşturucu her yanımızı sardı malesef

0|1
    0|0
  • Türkiye de gencler kayboluyor değerlendiren yok gençleri. Gençlik boyle gençlik iste

0|1
    0|0
    • 1ay

Sen neden içmiyorsun peki?

• 1ay

Ama genelde arkadaş ortami ve eğitimsizlik cahillik yüzünden kullaniliyor bu tür maddeler. Yanlis arkadasliklar falan

• 1ay

Senden öğrenmek istedğim şey şu sen nasıl bundan uzak durabiliyorsun :) birşekilde eğitimini almışsın.. uzak durman gerektiğini idrak edebiliyorsun değil mi? Gençler değerlendirilmez kendi yaşamlarını çizmesi için destek olunur en başta sen bu olacaksın denmemeli...

• Arkada çok güzel bir yazı var.
    "Garaj kapısı park yapılmaz."
    İnsanlara da "Ben insanım , uyuşturucu içme" diye yazı yazmak lazım :o

0|1
    0|0
    • 1ay

Yazıyı üstüne değil beyinlere kazımak lazım...

• 1ay

İnsan kendinin katili işte neyin zararlı olduğunu idrak etmeli.. aman içenlede muhatap olmayın...

• 1ay

Çok haklısın..

• icmeyin evladim icmeyin

0|1
    0|0
  • Bitiremezsin...

0|0
    0|0
  • Ambulas ve hastane bişe yapamaz buna

0|0
    0|0
    • 1ay

Yapabileceğimizin en iyisi bu...

• 1ay

Çocuklarına kardeşlaeine arkadaşlarına sahip çık yapabileceğinin en iyisini bunu psylaşarak yapmışsın👏👏👏

• Sentetik uyuşturucuya hayır diyorum. Yaşasın maru

0|0
    0|0
Yükleniyor...