Kadın görmek istemiyorum. ?

Kadınlar beni bana çok değersiz hissettiriyor. Keşke hic kadın olmasa, ve kadınlara olan ihtiyacımda olmasa diyorum. Psikolojik sorun değil gayette saglıklı olduğumu düşünüyorum.

Başka ülkede durumlar farklı olabilirmi acaba?

0|0
12|9

En İyi Erkek Görüşü

• Medeni ülkelerde durum çok daha farklı. Seni çok iyi anlıyorum.. Geçenlerde hep avrupada yaşamış bir genç arkadaş burada karşılaştığı durumları çok çarpıcı bir biçimde anlatmıştı. Kadınlar cinselliklerini bir silah gibi kullanarak erkeği her şekilde ezmek ve yönetmek peşindeler.. Ben rusyada uzun süre yaşadım ve avrupanın birçok kentinde de bulundum. Oralarda durum çok daha faklı. İnsanlar gerçekten insan olmayı becerebiliyorlar. Tavsiyem ileride evlenmek için asla türk bir kadın tercih etme. Senin mesleğine, parana ve evlenme niyetine göre derin bir menfaatçilik arzusu içinde muamele eden bu insanlar seni asla mutlu edemezler.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Değersiz hissetmen senle alakalı. Başkasının davranışları kendini değersiz bulmana sebep olmamalı. Her birey farklı ve hep bu tarz insanlar olacak ama herkes senin gibi kendini değersiz hissetmiyor. Bence içinde bunun sebebini ve kaynağını bulmalısın. Belkide bu konuda yardım veya destek almalısın. Kadınları sevmek zorunda değilsin ya da milletinin kadınlarını ama kendini değersiz hissediyorsan başkaları yüzünden bence bir sorun belirtisi.

0|0
    0|0
    • 1ay

Bakışlarda değersizlik hissediyorum. Kötü bakıyorlar. Neden ben destek alayımki? Onlar destek alıp iyi bakmayı , aşşağılamamayı öğrenseler olmaz mı?

• 1ay

Tüm kadınlar gözünde değerli mi senin? Anladığım kadarıyla sevdiğin kadınlardan hakkettiğin değeri görememişsin bu da şu an ki halini sebep olmuş. Neyse umarım aradığın çözümü çareyi bulursun.

• 1ay

Evet çok değerli. Ve evet sevdiğim birinden değer göremedim. Tebrik ederim. İşte böyle görebiliyorsunuz bazı şeyleri. Bakışlarınızlada bu açıdan rahatsız oluyorum. Çünkü her türlü çaresizliğimi , güçsüzlüğümü görebiliyor kadınlar. Tamam teşekkür ederim.

• Psikolojik sorun kardeş

0|0
    0|0
    • 1ay

Gerçek bir sorunu , toplumsal bir sorunu , psikolojik deyip geçersek nasıl çözülür bu sorunlar... :/

• 1ay

Çok fena sin : ))

• 1ay

Bişeydende anlamıyorsunuz ya :/

• 🤢🤕 hastasın demekki tedavi ol

0|0
    0|0
  • Hadi kızlar elele tutuşup yok olalım bu abimiz için.

0|0
    0|0
  • Gay olabilirsin bu gayet normal.

0|0
    0|1
  • Birileri seni kadınların tamamından soğutmayı becermiş

0|1
    0|0
  • Neden sadece kadın o kadar erkek varken neden cinsiyet ayrımı ozguvensizligini kadinalra baglama

0|0
    0|0
    • 1ay

Çünkü kadınlar çok derin bakıyor. Küçük düşürüyor. ve vicdanları yok gibi birşey. Erkekler daha normal insanlar.

• 1ay

Basit düşünüyorsn

• 1ay

Gördüklerim genelde bu

• Gay kokusu alıyorum

0|0
    0|1
    • 1ay

Değil. Fazlasıyla erkeğim.

• tuhafsın

0|0
    0|0
    • 1ay

Görmeden bile bir aşşagılama bir küçümseme... Nedir bu ya

• 1ay

gerçi mesaj yine gelmedi yha off

• 1ay

Nasıl olucak bu facebook adresini versene

• Bu ne kin

0|0
    0|0
  • Baska ulkelerde durumlar farkli mesela norvecte kadinlar kendileri adamlari eve davet ediyorlsr bir gecelikler icin

0|1
    0|0
    • 1ay

Bizim buraların bir lafı vardır. Adamın eşeği karşısındakini de eşek zanneder diye. Sende Norveç'i kendin gibi görüyon herhalde.

• 1ay

Medeni insanlar güzel yaşıyor.. Bizim ülkemiz çok sorunlu bir yer.

• 1ay

@An-küm Sen gittin mi hiç Norveçe?

• Senden daha değerliyim bu bir gerçek :)

0|0
    0|1
    • 1ay

Pekala degerlisin ve üstünsün. Ama görmek istemiyorum

• 1ay

Insanlarin üstünde fiyat etiketimi var nerden biliyosun, bu adamdan daha değerli olduğunu

Erkekler Ne Diyor 8

• İdam gelsin. Tüm kadınlar asılsın. Sende eşek zik.

1|0
    0|2
    • 1ay

Ne bu şimdi? Esprimi şakamı ironi mi? Nedir bu

• 1ay

Bu soru neyse yorum da o. Fazla saçmalamışsın.

• 1ay

O halde yorum yapmazsın. Yüzlerce soru var. Gidip onlara yorum yapabilirsin.

• heryerde varlar kurtlern gibi biliyorum kuru saka sjsj

0|0
    0|0
  • Sağlıklı Oldugunu Düşünmen Bile Sorunlu Bir Psikolejıye Sahip Oldugunu Gösteriyor Hacım

1|0
    0|0
    • 1ay

Sorunlu olduğumu mu düşünmeliyim? Normallik bumudur

• olabilir

0|0
    0|0
  • nasıl bir psikoloji içerisindesin kardeş sen?

0|0
    0|0
  • Lan bayan olmaz sen başı dünyaya gelecek sin ruh hastasi

0|0
    0|1
    • 1ay

Kadın yalakalığı sana ne kazandırıyor?

• 1ay

Ne yalaka yapicaz odun Rabbim dhi byan lar sizin emanrtiniz demiş ayakların altına cennet kapısı sermis

• 1ay

Tamam ben Senin gibi düşünmüyorum.

• Antartika'ya git. :D

0|0
    0|1
  • Bende istemiyorum ama mecburuz.

0|2
    1|0
    • 1ay

Gozlerimizi mi kapatsak acaba ya :/ ?

Yükleniyor...