Üni de yurt daha rahat geliyor. Ev nasıl?

Arkadaşlar şu an 2 kişilik bir oda da kalıyorum. Oda arkadaşımla aynı sınıftayız. İyi anlaşıyoruz. Ama sonuçda belli bir metre kareyi beraber paylaşıyoruz. Belli bir sorumluluklar var. Ve birde insanların alışkanlıkları. şu an 4 kişi takılıyoruz.(oda arkadaşım dahil) Ve arkadaşlar seneye eve çıkalım diyor. Ben hep bakarız falan. diyorum. Ama hep tek başıma yaşamak isterim.1 kişilik odanın fiyatı ile fazla bir farkı yok. Eve çıksam bile neredeyse aynı parayı vericem 1 kişilik oda 500 tl sabah ve akşam yemek dahildir. İnternetde var ve hizlida. Odaya biz su isitici sokabiliyoruz. Ve yetkililer birsey demiyor. aksam 12 ye kadar giris var cuma ve haftasonu 1 e kadar

Sizce arkadaslar 4 kisilik veya 2 kisilik ev mi tek kisilik yurt mu?

0|1
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Yemek yapmayı, bulaşığı, temizliği gözün yemiyorsa hiç girme ev işine. Tabiki ev ortamıda güzel ama bazı şeyleri aşman lazım. Ben 4 yıl devlet yurdunda kaldım, sonra bir yılda tek başıma evde kaldım. Sonrasında 3 kişi kaldım çalışırken. Kalabalık kalmak zor biraz kolay değil. Sen özel yurttasın galiba, boşver rahatını bozma derim..

0|0
    0|0
  • Yemekle bulaşıkla temizlikle pazar alışverişiyle evdekilerin gürültüsüyle misafirlerle uğraşamam diyorsan yurt iyidir.

0|0
    0|0
  • Yurt berbat özellikle kyk 8 kişi kalıyoz

0|0
    0|0
Yükleniyor...