Milletce sapık zihniyette üstümüze yok gibi?

Sorular görüyoruz kızı sevgilisi evine çağırmış film izlemek, yemek yapmak birlikte vakit geçirmek için. Görüşleri okuyorum herkesde bir fesatlık bir art niyet. Çoğu sevişirsiniz, tekmeyi yersin sende ayrılır vs yazmış ya herkesin sizin gibi sapık zihniyette mi olması gerekir? Masumca vakit geçiremez mi bir çift evde? Her erkeğin tecavüzcü mü olduğu anlamına geliyor bu , kız istemedikten sonra zorla girişecek değil ya. Boşuna dememişler "kişi kendinden bilirmiş"diye.

1|2
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Demek ki cogu böyle yapiyor ki diyor ;)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Baski altina alinmis bir toplumuz bu konuda v bu yuzdn akillari buna calsiyor ama yapcaklari icin değil sadce dusunce bu :D icraat yok yani sadce muhbbt olsun dye konsuyorlae ama muhbbti bile igrnc bnce

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Helal be. Ama ne yapabiliriz ki, sapık düşünceleri olan birini nasıl değiştirebiliriz..

1|0
    0|0
  • genelde ateş ile barut yan yana durmaz ya ondan öyle diyorlar olsa gerek

hem de buradaki sorulara baktığında yani kızların sorularına bunu düşünmeleri normal geliyor nedense

0|0
    0|0
  • Ben çağırmam gelirse yemek yapsın ben bulaşıkları yıkarım

0|0
    0|0
  • Oda bir şey mi? Ben öğrenci evinde kalırken, başka bir kız arkadaşımın kız arkadaşı size geleyim mi beraber yemek yaparız akşam da diğerleri gelir demişti. Neyse ertesi gün herkes oo ne oldu tek başınızayken vs vs. İşte böyle zihniyet.

0|0
    0|0
  • Mantıklı da niye gizli üye olarak yazdın ben oraya takıldım

0|0
    0|0
  • çok yanlış bir düşüncede olsa erkeklere göre eve gelen kız herseye razı olmustur

0|0
    0|0
  • Doğru söylemişsin, toplumun bakış açısı işte, hep öyle olacağından değil ya...

0|0
    0|0
  • Kim demiş onu ilk defa duydum.

0|0
    0|0
  • Ya git de gör.

0|0
    0|0
    • 1ay

Gitmediğimi nerden çıkardın?

• 1ay

Arkadaşım senin gitmene lafım yok sadece erkeklerin klasik yalanı bu. Hepsi böyle olacak diye bir şey yok. Ama geneli böyle. Sevgilisine çıplak foto Attırıp ayrıldıktan sonra her yerde paylaşan varlıklar var.

• zihniyet işte

0|0
    0|0
  • Çok güzel dedin ellerine sağlıkk hepsi mal mal konuşyor işte.

1|0
    0|0
  • Eve çok kız çağırdım sağolsun geldiler sonuca hep #MutlusonLa bitti 😄😄

0|0
    2|0
    • 1ay

Eminim öyledir.

• 1ay

Yani mutsuz sonla bitme ihtimali %5 gibi 😄

Kızlar Ne Diyor 7

• işte beklediğim tepki..

1|0
    0|0
  • kesinlikle katılıyorum, ben erkek arkadaşımın evine gittim ve şehirden baya uzakta oturuyorlardı, oturup çocukluk resimlerine baktık, kahve içtik. Herkes aynı değil arkadaşlar

1|0
    0|0
  • Aynen

1|0
    0|0
  • Sen burdaki insanlardan ne bekliyorsun ki.
    Beklentilerini bu kadar yüksek tutma.

0|0
    0|0
  • Sanal burası ne bekliyosun ki

0|0
    0|0
  • Iste konusmak kolay burdan aman salla

0|0
    0|0
  • Ateş ve barut duruma varsa sadece film izlenmiyor

0|0
    0|0