Kadının dünyadaki varlığı nedir?

Kadının dünyadaki varlığı nedir?

• Eksik etek değil mi karnından sıpayı sırtından sopayı eksik etmiceksin
    A seç
  • Kadın şeytandır, Kadınlar dünyadan yok olsa erkekler hiç günaha girmez (çocuk, bebek, hayvalar da yokolursa iyi olur hatta damacana da üretilmesin)
    B seç
  • Erkek kadından her açıdan üstündür, kadın erkeğe hizmetçi doğal köledir.
    C seç
  • Kadın da erkek de insandır ve insanca muameleyi doğuştan hakeder
    D seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
1.2.3. oy veren verecek kişiler, ateşi bitmez kazanlarda yanın emi hiçbi kadın olmasın hayatınız erkeklerin içinde oşıklarda düşündüğünüz kadın muamelesi görerek gibi geçsin

1|0
415

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınla erkek arasında fiziksel farklılıklar dışında bence bir değerlendirme olamaz
    ne erkeksiz nede kadınsız bir dünya çekilmezdi.. İyiki kadınlar var..
    Olmasaydınız, olmazdık diyor ve bitiriyorum :) :)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• 1 kadına eksik etek diyen kendi eksik kafalır o kadının deyerini nerden bilsin
    2 önekle beyan şarttır okumayan akıllar nerden billsin lut kavmini
    3 her iki cinste bir birine muhtaçtır etle kemik misali ayandır bir birine
    4 kadında erkekte insandır yadalış gayesi farklıdır ancak takva ile mertebe alınır bu dünyamı sadece tefaruattır akılı insan için

1|0
    0|0
  • erkeklerden annesinin ve kardeşlerinin kadın olduğunu unutanlar var :d onlardan da sopayı eksik etmeyelim :D

1|0
    0|0
  • kadın insandır, erkek ise insanogludur

1|0
    0|0
  • en az bizim varlığımız kadar boş işte :D insanın varlığının amacı tüketmek ve yok etmek gibi duruyor günümüzde

0|0
    0|0
  • Elbette kadın da erkek de insandır ve insanca muameleyi doğuştan hakeder.

1|0
    0|0
  • erkek neyse kadinda dunyadaki varligi aynidir yeri gelir anne yeri gelir kadin sevgili hersey

1|0
    0|0
  • kadında erkekte insandır
    insan gibi yaşamayı hakederler
    fakat gel gelelim
    yurdumuzda erkeği yoldan çıkartan kadın ve kadını şımartan erkekler sayesinde bir türlü düzeni tutturamıyoruz

0|0
    1|0
    • yoldan çıkacak çıkar bahane bulmasın kimse kimseye, anasının dizkapağı, bebeğin emziği, hamile kadının utanması gerektiğini söyleyen, gülmesin, yok onu giymesin bunu giymesin, damacananın deliği bile sapıklara bahane olmuyo mu arkadaşııımmm sen nerede yaşıyosun

• sizin oraları bilmiyorum hanımefendi
      bizim buralarda
      kadınlar erkekleri parmağında döndermeye çalışıyor
      sırf ben en az 10 adet evli bayandan sapık sapık teklifler aldım, hepside kocasının iyi niyetini çok çirkin şeylerde kullanıyorlar..
      Ayrıca siz neden bu kadar tepki gösterdiniz anlayamadım
      yaptığım yorumda kötü bir kelime olduğunu düşünmüyorum

• Ayrıca bu söylediğiniz şeyler sağlıklı düşünen bir insanın söyleyeceği şeyler değil
      Bence aklınızla problemleriniz olabilir sizin.

• Kadın da erkek de insandır ve insanca muameleyi doğuştan hakeder

0|0
    0|0
    • e onu ben yazdım zaten :) ekleyeceğin bişey?

• senin gibi gençlerimiz çoktur inşallah gelecek sizlerin olacak çünkü

• Sağolun :)

• soruda ibnelik var. 😉

0|1
    0|0
    • ne gibi bir ibnelik oluyo o dediğin?

• milyarlarca canlı türünden sadece biridir ve hiç birinden daha değişik bir misyonu yoktur. onunda diğer tüm türler gibi iki derdi vardır "beslenmek ve üremek".

0|0
    0|0
    • hıhı evet çok bilimsel oldu homosapiyen bir dünya diyosun

• sorunun cevabını değilde duymak istediğini beklersen tatmin olamassın tabi

• ilgisiz yorumlarla meşgul etme sorumu

• kadın erkeğe lutuf bir elmanın yarısı dır

0|0
    0|0
    • yani bence kadın da erkek de birbirine lutüftur, ayrılık gayrılık ya da biri birinden üstündür denemez. sadece kadın daha narindir ve analık vasfından dolayı kutsal düşünülebilir o da tek başına değil erkek olmadan o da ana olamaz. demem o ki insanız ve birbirimize destek ve saygı göstermek zorundayız. sapık düşüncelerin beslenmesine ve yapılmasına engel olacak şekilde birbirimizi sahiplenmeliyiz ama nedense herkesete bana dokunmayan sapık bin yıl yaşasın zihniyeti var... ay neyse çok yazdım kardeş yorum yazdığın için teşekkürler

• zor bir hayat evet çekilir çile değil

• samimi olursun hemen altında bana verecek derler olmazsın soğuk nevale mendebur derler derler oğlu derler

• Vay ne kadar anlayışlı toplumumuz varmış!!

0|0
    0|0
  • bu nasıl soru lan :D

0|0
    0|0
    • neresini beğenmedin? türkiyede yaşıyosun evinin içinde kızkardeşindir annendir, dışarıda komşukızıdır el kızıdır, nasıl bakıyosun nasıl düşünüyosun? azıcık mini giyse biraz kahkahalı gülse ne yapıştırıyosunuz?

• yok canım sana desem daha net olurdum emin ol. gençsin ülkenin umutları geleceğisiniz neden öyle konuşayım

• ha tamam canım sen bana bırak gelecek olayı bende :D

• Ayrımcılık yapmıyalım lütfen

0|0
    0|0
    • ben ayırmadım ayıranların olduğu bir ülkede değil miyiz? anasının dizkapağından şehvet duygusuna kapılan, otobüste şortlu diye uçan tekme yiyen vs sapık cenneti oldu. sahi sen nerede yaşıyosun

Kızlar Ne Diyor 4

• kadın bu dünyadaki en muhteşem varlıktır..

1|0
    0|0
  • Hayattır

1|0
    0|0
  • ama malesef ki olması gerekn şıktan başka hepsi

0|0
    0|0
  • Birinci şık ne ya?

0|0
    0|0
    • nasıl ne! sen nerde yaşıyosun türkiye Ankara İstanbul İzmir mi sadece kırsaldaki kadınlar için ne düşünülüyor sence?

• Ahahha komik misin ya bir sakin ol ne kadar sinirlendin 😄 merak ettiğim için sordum sakin ol jshsjsj

• yoo espri yaptım ben de :D

Yükleniyor...