İce kapanigim ama sebebini bil bilseniz?

Kucukken yasadigim birsuru olay var en agiri babasizlikti , ama guclu olmaya calistikca her gun daha degisik sonrunlar teskil ediyor ulan lanetlendim felanmi diyom bazen, ama benim deginmek istedigim konu uniye yeni basladim tanismak isteyenleri hep reddediiyom cunku eskiden cok kazik yedim kimseye guven duyamiyorum, , gozume bir kiz hos geldi o benle konusmak istiyor gibi ama kizin yuzune dahi bakmiyorum yururken felan kimsenin yuzune bakmadan yuruyom sanki onlari yok saymis gibi , liseden beri boyleyim, cunku neden boylesin derseni yuzune bakinca o herkes bana bakiyor havalarina girmesin diye okadar bakmamki etrafa yanda kavga olsa yanindan gecsem haberini 1 saat sonra ogrenirim oderece, konusamamim bazi sebepleri ise sebebi ise ozguven eksiligide var onlari ustun tutuyorum, , lutfen ne yapmaliyim ulan kiz da guzel kisaca bana bir el atin?

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• kimseyi kendinden üstün görmicrksin sen daha özelsin herkesten :) bence kendini çok sıkma sal gitsin ozmn kendine gelirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• acik ol cekinme yaptigindan belki pisman olursun ama yapmadigindan bence kesin pisman olursun hayat bu

0|0
    0|0
  • İçindeki kötü sesleri dinleme, boşver umursama kendine meşgale bul boş kalma
    Hem mutlu olursun hemde hayatı yaşarsın.
    Ne gibi sorunlarla yüz yüzesin bilemeyiz elbet, sabret güçlü ol ve boş kalma.
    Kendine inan, kendine samimi, dürüst ol.

0|0
    0|0
Yükleniyor...