Zeynep Ilıcalı için çok üzülüyorum adeta içim sizliyor, siz ne düşünüyorsunuz?

Geçenlerde Şeyma subasinin kerimcanla bir fotosunu gördüm ve aklima takildi. Bu olayi basindan beridir takip ediyordum ama son durum gercekten icler acisi. Isin basinda evli coluklu cocuklu adamla iliskiye baslamis sonra adamin evdeki terliklerini cekip instagrama atarak adamla resimlerini atarak hatta tektasini gostererek birlikteligi cumle aleme ve zeynep ilicaliya ilan edip kadina iskence etmistir. Kadin bosanma davasi acip ayrilacakken cocuklari icin acunun istegiyle davadan vazgecip tekrar denemeye calisinca acun onu birakmasina ragmen acunun pesini birakmayip adamla tekrar gorusmeye baslamis ve kesin olarak bosanmalarina sebep olmustur bosanmalarinin ardindan Şeyma mutluluktan yuzunu kapatarak " bosandilar" diye de bir snap atmis.
Şimdi mutluluk ve zafer pozlari verip acunun parasiyla luks bir hayat yasiyor. Zeynep ilicali ise sessizligini hic bozmadi cocuklarini alip londraya yerlesmis gecici olarak.
Burada ise Seyma Acunla cekilmis mutluluk pozlari verip Acunun parasiyla millete instagramda hava atarken milyonlarca insan onu takip edip begeniyor imreniyor hayalimdekihayati yasiyorsun bebeim diyerek alkisliyor. ilginc. Ben ise bu tabloyu cok acı buluyorum ve zeynep ilicalinin cocuklariyla yasadigi bu durumu dusununce icim sizliyor. Sizce?

0|0
3|8

Erkekler Ne Diyor 8

• Çok üzücü

2|0
    0|0
  • Bacım bir siktirgit*

1|1
    1|0
  • Zeynep ilicali da londra ya tasindi aldigi nafaka yeter cocuklarina da yetebilir. Cok takmamak gerek. Herkesin hayatina kimse karisamaz

0|0
    0|0
    • 1ay

Para acıyı geciriyor mu? Yikilan yuvasini tekrar kuruyor mu? O cocuklara babasini veriyor mu?

• 1ay

Kadinin umurunda midir onuda düşünmek lazim o da acunu aldatiyo belki nerden biliyosun burda sanki zeynep ilicali gibi davranıyosun

• acun goozumden duştuydu bu yuzden

0|0
    0|0
  • Nesine üzülecem ya paranın içinde yüzüyolar

0|0
    1|0
    • 1ay

Parasi olunca insanlar acı cekmiyor mu? Ben bir komsu bir tanidik gibi bakiyorum olaya

• 1ay

Hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyecek üzülecek 1 durum yok

• Herkese karsi bu kadar dusuncelimisin acaba

0|0
    0|0
  • Sen kendine üzül... Onun hayatı... ne isterse onu yapıyor...

0|0
    0|0
  • Aynen.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aynen. Ama onun da ne kadar tazminat aldığını duysan dudağın uçuklar :) kendi halimize üzülmemiz daha mantıklı hahah

0|0
    0|0
    • 1ay

Ayy yok bee para o aciyi gecirmez. Yuva gitti cocuklara babalarinin yerine para mi verecek? Bu toplumda aynisinin bizim de başımıza gelme olasiligi o kadar fazla ki

• Bunu yüzden diyorum ki metreslik yani gli bir adama asilan kadına dava açılmalı

0|0
    0|0
    • 1ay

Zaten kanunen suç ama cok buyuk cezasi yok

• dnfncmxm

0|0
    0|0
Yükleniyor...